www.sudzibas.lv Klubs "Artilērijas pagrabi" Krievvalodīgo diskriminācija Daugavpilī

Klubs "Artilērijas pagrabi" - Krievvalodīgo diskriminācija Daugavpilī

Es saprotu, ka Daugavpilī dzīvo daudz krievvalodīgo, bet tas nenozīmē, ka tie ir kaut kā jāatdala.!!!! Tā ir DISKRIMINĀCIJA no vadītāja puses tādu vadītāju sen būtu iesūdzējusi tiesā.!!!!! Es biju šoķēta,kad izlasīju šo ierakstu citēju "«Šis ir vienīgais bārs pilsētā, kur krievu valoda ir aizliegta. Cilvēki var pasūtīt dzērienu latviski vai angliski vai jebkurā citā valodā, bet ne krieviski. Mūsu mērķis ir pierādīt, ka krievu valoda šeit nav vajadzīga....» laikrakstam sacīja Faibuševičs." Kā tādu var vispār izdomāt.!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAS IR DEBĪLISMS.!!! Nebūtu šīs tautas, tad kas dzīvotu Latvijā? Daži cilvēki? Lielākā daļa latviešu ir aizceļojusi labākas dzīves meklējumos un to atrod, tas priecē.!!!!! Bieži tiek dzirdēti arī tādi vārdi " Kāpēc viņi te dzīvo, ja kaut kas nepatīk, lai brauc uz savu krieviju atpakaļ" Ticiet man viņisen būtu aizbraukuši, ja varētu. Mūsdienās ir ļoti grūti rast iespēju atgriezties uz savu dzimto zemi un dzīvot tur, jo Latvijā ALGAS,PENSIJAS ir tik lielas, ka cilvēkam uz mēnesi "pietiek".!! Cūcība no JŪSU puses.!!!!!!!! MĒS VISI ESAM VIENĀDI. NEVIENS NAV LABĀKS VIENS PAR OTRU.!!!! Mūsdienās būtu vienam otru jaatbalsta.!!! Atradušies te biezie, kas savus likumus te sastāda..
Es negaidīju tādu ziņu no DAUGAVPILIEŠA.!!!!!! vienkārši šoks.!!!

R runcis2 24.03.2014

labak tad lai vini te nedzivo, un paliekam tik dazi, bus vieglak!!

H hellcat 25.04.2014

Nu i svinja tot kto napisal etu zhalabu, mi tam postajana tusujem s druzjami, i nekto slova neskazal 6to nam tam gavaritj po ruski neljzja, provakator i nacist tot kto eto zalabu napisal, jesli sam po svinski atnosilsja v zavideneje zna4et zakroj svaju smerdzja4iju fashistkuju pastj i vtrapichku malchi!

Departirovatj teh, kto zlobit narodi, esli tebe nenravitsa zitj tut spokoina, ili neumejes6 kak astolnije PIZDUJ v ROSIJU, tam tebja nauchet kulture.

Nasracj kto ti Russkij Latgalec Latish ili belarus, v pervuju ocheredj ti ti chelovek, jazik eto tolko sposob komuniciravanija, i nehuj tut kachatj svaji prava, mi v LATVIJE a ne v RASIJE, tak davaitje primim vsjotaki eto, i poimom!

Logika gde?

Naidite v Ljuboi strane gde jest gorot naseljoni s Latišami! i teperj naidite hocj odno zavidenje gde budut snimi obshatsa po Latishiske, naidite gasudarstvo katoraja strojet latišskije školi vrasije, tak kak tam tože mnogo latišej ujehala, da i ļuboi strani britanija shwecija danija. i nenada gavaritj shto v latvije mnogo ruskogavarjashih, to shto ruski strechajet znakomih po latvije i ani snim govorjat po ruski eto neznachet shto on ili jevo akrushajesheji hacat etovo!

H hellcat 25.04.2014

Logika gde?

T tante 03.10.2014

Ak dies... ja man būtu spēks rakstīt šitādu penteri par katru iestādi, kurā esmu diskriminēta, jo ar mani nerunā latviski... tātad neprot vai nevēlas, tad sūdzības.lv no tā vien sastāvētu. Smieklīgi, ka te krievi skabargu cita acī redz, bet baļķi savā ne.