Kluba Sirius pelēkais kardinals A.CANDER - ringstarstaff

Ši jauna dāma ir vislielakā aferiste.Viņa nu jau 10 gadu garuma audzē un vairo slimus sunjus,runa iet par amstafterjeriem-šaj damai ir slimi sunu pecnāceji-vēzis,nieru mazspēja,ataxia,ceļu saits,agresija u.c. iedimtu slimibu beigti sunji.Uzmanieties no RINGSTARSTAFF audzetavas,kura Amstafus,kurš nav izdevies partaisa par Pitbuļterjeriem,suņus kas slimi-no tiem atsakas un izdomā visādas jaunas,zinatnei nezinamas lietas-ka ne jau genetiski ir slimi pēcnacēji,bet gan iegusts sl-bas dzīves laika.
Šaj damai slimie suņi vai to pecnāceji-kay kuraz-vecas mates tēvs-ATAXIA,Tajans-inbrindings uz slimu suni benmars machoof roadhause-ATAXIA,atom great aof macedonia-tēva rados ATAXIA,
kā arī suņi,kas jau ir sadzemdeti ir slimi un neadekvati.
Ši dāma turpina izmantot savā ciltsdarba slimus suņus,kuri no kucem akta laika krit bezsamaņa nost,jo ir līdz nāvei nodziti,ši dama turpina siet savus suņus ar nenoskaidrotam kucem ,kuru bērni un mazberni ir un paliek slimi ar kaitem ko nevar arstet.
Ja gribiet veselus suņus neperkiet peišis damas.Pilns internets ir ir ar viņas sunju antireklama,palasiet,pameklejiet un jums taps skaidrs,kas ši ir par audzetāju.

K

F Fragolino 15.11.2012

Šitā Ļina ir riktīga kuce. Melo katra vārda galā.
Ja Jums ir varianti, nekad neiesaistieties darījumos ne ar viņu, ne ar viņas klubu "Siriuss"

B bronza 16.11.2012

Кто брал своих питомцев у А.Цандер- наши родители Grei Ringstar Staff Favorits(папа), его мамаAdel Storytime Favorits, владелица является А.Цандер.Greja c глаз убрали в самом пике его карьеры, мол живет у сестры хозяина, и случилось это в возрасте 5 лет. Совпадение?Да и сама Адель ушла очень плохо. А Greja плодили и плодили, зная о болезни его отца.
Проверьте своих питомцев на Атаксию! Моему стафику уже 7 лет, а окончательный диагноз поставили только в прошлом году.Читала отзывы о клубе и поняла, что нет смысла с ними ругаться!

P Prada 17.11.2012

Знаю Лину и руководителя клуба лично. В питомнике у всех собак есть проверки. Заболевание Атаксия-молодое заболевание, перед тем как вязать свою собаку, надо сделать проверку, в клубе "сириус" это обязательно. 7 лет назад-это не было обязательно!!! Да и самого клуба "сириус" не было!!! Я считаю что это все бред. На выставках очень много собак этого питомника, которые тоже сделали проверки и они чисты от атаксии. Так что вся эта жалоба-полнейший бред...
Да и Лина не такая, она не делает деньги на своих собаках, это один из немногих людей, кто на самом деле любит своих собак!!

B balerun 17.11.2012

objaztateļno tas ir tikai otro menesi, līdz tam ir pilns ar nezinamiem suniem, un pitomnika nav tikai tie sunji, kas dzivo viena majā.bet no tiem pitomņiks jau sen ateicas lai liktos balts un tīra.
ne delajet dengi...-laikam tapec vinai ir 10 sunju u protams tas nav bizness.

P Prada 17.11.2012

От куда у вас такая информация, что у Лины 10 собак? Вы просто не знаете, что такое питомник где делают деньги. Где все собаки по клеткам, с вырезанными связками, собак выжут на каждую течку и проходят выставки на отлично, что бы получить допуск к разведению. Вот это делать деньги. А где собаки титулованные, ухожанные, любимые- это не делать деньги. Это дорогое хобби. Раз вы так считаете Линины деньги, посчитайте сколько она тратит! У медали две стороны. Посчитайте сколько денег вложено, что бы вырастить и продать этих детей.
А что вы своей жалобой хотите показать? У Лины собак как брали, так и будут брать, щенки из ее питомника на выставках не только в Латвии показывают отличные результаты. Жалуетесь только вы... Не странно ли, что за столько лет работы питомника, больная собака только у вас?

S staffi 08.12.2013

Kads ir pircis staffus no shii kluba? tiesam tur ie slimi suni?

O Omg 06.01.2014

Man ir suns no Ringstarstaff- uz ataksiju ir tirs. alergija-problemas ar saitem u parejajs-mums nav. mani draugi ari nopirka sunus no sitas audzetavas-ar visu ir apmierinati. ja kas grib-var redzet musu sunus personigi.

R rosaura23 28.08.2015

man liekas, ka sie apvainojumi nak tieshi no konkurentiem, jo kas zina sho jauno sievieti nekad neizteiks slikti par vinu, man ir vinas suns nu jau 5 gadus veca, nekadu psihisku vai citu veselibas problemu nav, agresijas nav ne vienam vinas sunim, visi suni dzivo majas un tiek aprupeti un vina nekad neizdaa nekadas slimibas!es personigi vinu pazistu vairak par 11 gadiem!un pazistu visus augstak minetos vinas sunus, un esiet tik laipni un nemelnojiet cilveku vinu personigi nepazistot!