www.sudzibas.lv Klondaika Ļoti zemas kvalitātes apkalpošana

Tex Mex, Dzirmavu ielas Klondaikā - Ļoti zemas kvalitātes apkalpošana

Vairāk kā stundu gaidījām pasūtīto ēdienu, ko gatavoja uz grila, viena nepieklājīga apkalpotāja īgni uzšņāca, ka viss vēl esot procesā, vairāki apmeklētāji atstāja pilnās dzērienu glāzes un aizgāja, nesagaidot ēdienu. Nekad neatgriezīšos tur un arī citiem neiesaku. Domāju, ka pienācis laiks paust savu attieksmi pret zemas kvalitātes iestādījumiem un katastrofālo stāvokli ar apkalpošanas kvalitāti.

D

Z zonts 24.08.2011

Esmu Klondaikas (Dzirnavu ielā) diezgan biežs apmeklētājs un varu teikt pilnīgi pretējo - apkalpošana vienmēr ir bijusi kvalitātīva un atstāto dzeramnaudu viesmīles nopelna 100%.
Būs jāiet atkal pārbaudīt.

S Santra 30.08.2011

Gribu atvainoties neapmierinātajiem viesiem par neparedzēto atgadījumu Rīgas svētku laikā - gan no savas, gan apkalpojošās viesmīles puses. Diemžēl pēkšņais klientu pieplūdums radīja misēkļus laicīgai ēdiena pagatavošanai un pasniegšanai, bet tā nebūt nav ikdiena. No sirds atvainojamies!

Ar cieņu,
Santra