www.sudzibas.lv Klondaika Speles nespele vispār

Klondaika - Speles nespele vispār

Spele kaut katru dienu nau neka uzsaistīju eksperimentu veselu mēnesi uzdavīnāju Klondaikai 1500 eiro. Pat šodien ielaidu 300 eiro nogriezot automatu ap 100 gajienien nau bonusa
un vai tas ir bonuss drive spēle pa 3 eiro grieziens bonuss 17 eiro apsmieklis

Reāli neviena spēle nespēle un izredzes nau nekādu ko atgūt atpakaļ un savu spēļu rng var iebāzt palala ja operators nenospiedis podziņu laimestu neredzet😂

Iesaku visiem pamest Klondaika izredzes laimet tur nau tad labāk noziedot labdarība neka spēlet Klondaika

03.07.2020

L Lailailai 03.07.2020

Spēļu automāti izdomātu, lai lētticīgie un dumie zaudētu savu naudu. Citādi spēļu eļļu īpašnieki nebūtu miljonāri.

W waka 03.07.2020

Ai ai ai ai
Ai ai ai ai aiiiii

M mancave 04.07.2020

Это слоты. Бывает и такое. Можно и с 1 евро выйграть 1000. А можено прийти с 1000 а уйти вообще без денег.

K Klondaika 25.08.2020

Sveicināti, diemžēl, atdeves procentu spēļu automātos uzņēmums neietekmē. Veiksmi turpmāk!
Ja ir kādi komentāri, sūdzības, vai ierosinājumu par filiāļu darbības uzlabošanu - lūdzu, zvaniet uz telefona nr. 22106256.
Ar cieņu, Anete