www.sudzibas.lv Klondaika Speles nespele vispār

Klondaika - Speles nespele vispār

Spele kaut katru dienu nau neka uzsaistīju eksperimentu veselu mēnesi uzdavīnāju Klondaikai 1500 eiro. Pat šodien ielaidu 300 eiro nogriezot automatu ap 100 gajienien nau bonusa
un vai tas ir bonuss drive spēle pa 3 eiro grieziens bonuss 17 eiro apsmieklis

Reāli neviena spēle nespēle un izredzes nau nekādu ko atgūt atpakaļ un savu spēļu rng var iebāzt palala ja operators nenospiedis podziņu laimestu neredzet😂

Iesaku visiem pamest Klondaika izredzes laimet tur nau tad labāk noziedot labdarība neka spēlet Klondaika

03.07.2020

L Lailailai 03.07.2020

Spēļu automāti izdomātu, lai lētticīgie un dumie zaudētu savu naudu. Citādi spēļu eļļu īpašnieki nebūtu miljonāri.

W waka 03.07.2020

Ai ai ai ai
Ai ai ai ai aiiiii

M mancave 04.07.2020

Это слоты. Бывает и такое. Можно и с 1 евро выйграть 1000. А можено прийти с 1000 а уйти вообще без денег.

C casino1 20.03.2021

Saja casino vinesta iespeja ir tuvu 0!Reali ir kreisas programmas saliktas vismaz un novomatic slotiem 100%,seit ir darbs tiesibsargajosam iestadem.

L Loxa Bloxa 23.11.2021

Tam ti nevigrajes necego realno

K Klondaika 25.08.2020

Sveicināti, diemžēl, atdeves procentu spēļu automātos uzņēmums neietekmē. Veiksmi turpmāk!
Ja ir kādi komentāri, sūdzības, vai ierosinājumu par filiāļu darbības uzlabošanu - lūdzu, zvaniet uz telefona nr. 22106256.
Ar cieņu, Anete

F fluke23 17.04.2021

Un kā vēl ietekmē! Zagļi! 1900 euro pa 2 nedēļām, atdeve nulle. Ieliec 100e uzreiz, nevienu bonusa spēli neiedod. Tas nav normāli. Lai visi zaudējumi jums tur strādājošajiem nāk atpakaļ 10000 kārtīgi. Nelaimes darbs jums!

L Loxa Bloxa 23.11.2021

Nevis adevi var ietekmet bet programu pec kuras vini strda,speleju jusu fake casino gadu,vinejis esmu 0!Reali,taka iesaku visiem dzest ara savus profilus un pariet uz citiem casino!Vissliktākais Latvijas online casino ir Klondaika!100%

L Loxa Bloxa 17.07.2021

Spēlu slotiem ir jādarbojas ta ka to nosaka likumdosana,Klondaika.lv sloti darbojas ka to nosaka spelu piegadātajs,un tiešam tur sloti neko nedod jo tie tiek ietekmēti,agri vai velu viniem naksies samaksāt sodu,vai pat aizies lidz tam ka vinus vienkārsi slēgs!

G Gulbenietis 23.11.2021

Man vienam pazīstamam čalim sievu šitā nogrieza pie spēļu zāles. Attiecīgi, parasta darbiniece, kura ir vainīga, ka ir tik daudz azartiski slimu cilvēku. 1900 eur pa divām nedēļām nolaiž podā un vainu meklē citos, nevis savā putras galvā :D