www.sudzibas.lv Klondaika Krāpšana online casino

Klondaika - Krāpšana online casino

Spēlēt azartspēles-ir katra cilvēka brīva izvēlē!

Spēļu piegādātājs skywind nodrošina drop jackpotu izspēli laimesti līdz 200eur.

Šis dienas laika 3x, trijās dažādas spēles kad jāizkrīt jackpot-tieku izmests ara no spēles. Uzmetas error, atpakaļ spēle nevar tikt iekša.
Tiklīdz jackpot saņem cits spēlētājs-netieku izmests ara no spēles. Secinājums - spēle uzkaras līdz laimestu iegūsti tu.

Optibet bija līdzīga problēma - vēlāk naudu atskaitīja atpakaļ.

Lietotāji kas izmanto skywind spēles drop jackpota saņemšanai - nespēlējiet šis spēles. Man 3 reizes nav ieskaitīts dzekpots, klondaika mistiski novel vainu uz cache atmimu utt, tam nav nekāda sakara!

Ceru ka klondaika atrisinās šo lietu!

25.09.2022

A anse22 26.09.2022

Я была бы удевлена если Помидорина комент не вставил бы :)))))) у нас проблем нет с деньгами, можим и поиграть в отличии от тебя :)))) мы дома не сидим на шеи мамы

Joe Rogans👽 27.09.2022

Cik bagāta cilvēks ar 2.5€ griež, būsi vēl 3x bagātāks, kad iekļausi sevi pašatteikušos personu reģistrā.