Klondaika - Krāpšana

Online kazino ir pilnīgs mēsls! Atdeve ir nekāda, brīvspēles praktiski nav! Ja ir tad tur nekas jēdzīgs neizkritīs.. Likmes no 90 centi līdz 4.50eiro! Griežot pa 2eiro brīvspēles iedod 30eiro. 1.5k ielikts tajā bezdibenī un lielākais laimests ir bijis 100eiro. Šis kantoris ir tāds pats kā olybet, bedre un naudas pumpis bez atdēvēs.

11.07.2022

K Kris9992 23.07.2022

Sveika, man līdzīgi, nessen 1,7k norija. Nogriezu 1k tad tik brīvenes kur knapi 100eur, tad vēl paspēlēju un 2x brīvenes zem 30eur.
Likmes visādas un galvenokārt sākot no 1eur.

Šomēnes labāk neskaitīšu cik vēl bez šī atstāts Online klondaikā.. bet sen jau pasāku filmēt. Un ir daudz momenti kur var redzēt kā sāk “glušīt” atdevi!
Pēc šī esmu procesā lai maksimāli visur detalizēti tautai parādītu.. lai tik turpina savas standarta atmaskas…

K Kris9992 23.07.2022

Es viņiem nodevu info, ka visur izvazāšu.. un lai tik savas standarta atrunas nesāk..

M MCbird 02.12.2022

tas vel buutu normaali,tajaa meeslaa pie 6k ielikts un atdeves joprojam 0,abosranais kantoris.

M MCbird 02.12.2022

abosranais kantoris,6k apeedis bez skanas un netaisaas neko atdot.nevienam neiesaku - NEKAD

A Akdvs 24.01.2023

Piekrītu. Šitā ir bieži dažādos slotos