www.sudzibas.lv Klondaika Klondaika, Sia "Furors"

Klondaika - Klondaika, Sia "Furors"

Nekad neesmu sūdzējies, bet nu šī nepieklājība ir par traku. Tātad pēc darba ar draugu izdomājām aiziet kaut kur paskatīties ''dinamo'' spēli. Nu vienu periodu bijām nokavējuši, bet uzspējām uz otrā perioda sākuma. Tākā mūsu ierastajā vietā nepārraidija ''viasat sport baltic'' kanālu, nācās iet uz klondaiku šoreiz. Nekad nebiju tur bijis. Draugs bija ieteicis, ka tur ir liels tv un var skatīties tur hokeju. Tātad pirmā reize klondaikā. Iegājām.. Hokejs iet.. Forši.. Paņēmām aliņus katrs un apsēdāmies pie bāra. Bijām vienīgie, kas skatijās hokeju, bet nu tālumā vēl divi čaļi sēdēja, kas arī ik pa laikam pievērsās hokejam, bet nu pārsvarā jau viņi tur savā starpā pļāpāja. Bārmenis ielēja alu un arī ik pa laikam skatijās ar mums. Tikai nedaudz traucēja viņa sēdēšana uz bāra letes ar savu pēcpusi un riekstiņu graušana.. Varbūt tā tur ir pieņemts un tas ir normāli.. Es jau nezinu, biju tur pirmo reizi. Man vienkārši šķiet neforši, ka viņš taisa kokteili kādam tajā vietā, kur ar savu pēcpusi ir nosēdējis un arī tas, ka viņš savā darba formā kā jau apkalpotājs, bārmenis sēž un grauž riekstiņus. Arī žēl otrā puiša, jo viņš vienīgais strādāja. Kamēr puisis sēdēja un grauza riekstiņus, otrs puisis uz pusēm rauts apkalpoja klientus un palīdzēja pie spēļu aparātiem otrajā telpā. Tātad turpinot par hokeju. Rezultāts mainijās mums par sliktu-0: 1 un bija palikušas 3 minūtes līdz otrās trešdaļas beigām. Bet bārmenis, kas vēl projām turpināja sēdēt uz bāra letes, pārslēdza uz ltv7, kur tikko bija sācies futbols. Un skaļi teica-''aij, tas hokejs tāpat sūds! '' biju nedaudz šokā.. Saskatijos ar draugu un domājām, ka tas joks. Prasiju vai nevar pārslēkt atpakaļ, jo mēs tomēr kā klienti atnācām skatīties hokeju un tas futbols mums galīgi neinteresē. Bet viņš atbildēja, ka tāpat tulīt beigsies periods. Un kad viņam prasiju vai vismaz uz nākamā perioda sākuma uzslēgs atpakaļ hokeju, viņš vienkārši paskatijās uz mani un ignorēja mani turpinot skatīties futbolu. Jutāmies diezgan nelāgi un devāmies prom. Pat nepaspējām izdzert pasūtītos aliņus, jo uzturēties vairs tur tiešām nebija vēlēšanās. Esmu miermīlīgs cilvēks un nemaz negribēju, ne strīdēties ar bārmeni, ne kaut ko pārmest, vienkāršī klusi aizgājām prom. Puisim nebija vārda nozīmītes. Tāta bija mana pirmā un pēdējā reize apmeklējot klondaiku, nīcgales ielā

I