www.sudzibas.lv Klondaika Iekšējās kārtības noteikumi

Klondaika - Iekšējās kārtības noteikumi

Šodien 28.06.2008 ap pulksten. 19:30 draugu lokā t.s. ar viesiem no ASV ar 1 gadīgu bērniņu ratiņos apmeklējām nesen atvērušos restorānu Klondaika TEX MEX, Ventspilī, Ganību ielā 14, bet pēc tam, kad bijām izvēlējušies pie kāda galdiņa apsēsties mūsu vēlmi šeit pavadīt laiku un palielināt šai iestadei apgrozījumu no kura visi darbinieki saņem atalgojumu pārtrauca apsardzes firmas SKORPIONS apsargs kurš nekorekti un nepieklājīgi izteicās lai atstājam restorāna telpas atsaucoties uz nepiemērota apģērba izveli šai iestādei. Uz manu lūgumu iepazīstināt mūs ar iekšējās kārtības noteikumiem apsargs nevarēja nekādi atreaģēt, bet visu laiku atkārtojā, ka apģērbs ir nepiemērots un šeit ir restorāns tomēr utt. un mēs nevaram šeit atrasties. Meklēt taisnību ar nekorektiem, neadekvātiem un neaudzinātiem cilvēkiem ir tukša laika tērēšana tāpēc mēs no "restorāna" arī aizgājām.

J

G garāmejot 29.06.2008

Tu varētu pārmest par to, ka restorāns neatbilst nosaukumam restorāns, bet kā restorānos jābūt apģērbtam, to nosaka etiķete. Kaklasaite, kurpes...Vismaz es to tā atceros...Es arī nevaru iedomāties glaunā restorānā ar baltiem galdiem un baltām salvešu tūtām, sēdošus tūristus īsos šortos un iešļūcenēm kājās:)))

S Sanita 30.06.2008

Mjā...bet McDonalds arī saucas par restorānu, bet kur tur ir baltie galdauti un restorāna cienīga apkalpošana un restorāna cienīgs ēdiens???? Vai tur arī būtu jāierodas kaklasaitē, kurpēs...????

Šis vārds mūsdienās ir ļoti slidens(ņemot vērā ASV unEiropas restorānu praksi)... un vai restorānā būtu šādi pieņemams, ja attieksme pret cilvēkiem, kuri citādi ģerbušies var būt kā autore izklāstījusi?

M Mareks 30.06.2008

Lielu izbrīnu neizraisa, ka atrodu negatīvu atsauksmi par to pašu Tex Mex restorānu, kuru arī mēs apmeklējām šī gada 17.maijā, sestdienā. Pēc piedalīšanās vietējā izstādē, bijām iegājuši ar kolēģiem un savām dāmām, lai iedzert pa kokteilim. Pulkstens jau bija ap 22 (precīzi nepateikšu). Aspēdāmies uz mīkstajiem dīvāniem. Piegāja oficiants un teica, ka virtuve jau slēdzas ciet un ēdienu nevarēsim pasūtīt. Mēs pavaicājām vai drīkstam pasūtīt dzērienus. Atbildēja, ka jā, varam. Pasūtījām dzērienus sev un dāmām. Pēc 10 minūtēm pienāk apsargs no firmas apsardzes firmas SKORPIONS un rupjā intonācijā paziņo, ka mums jāiet prom no šī galdiņa. Vaicājam: "kāpēc"? Atbildēja, ka šī zona ir slēgta un mums jāpārvācas uz bāru. Mēs atbildējām, ka mums oficiants neko nebija teicis un ka mēs sagaidīsim savus dzērienus un tad pārvāksimies uz bāra teritoriju. Sekoja: "kas tu *** latviski nesaproti, paskaidrot savādāk!?" uz ko mēs atbildējām: "nu ok - paskaidro" :) Tas, agonijā kaut kur aiznesās un nerādījās, līdz brīdim kad mums apnika gaidīt savus dzērienus, kurus pasūtījām 20 minūtes atpakaļ un devāmies uz izeju. Durvis ciet (pirms tam šeit nekad nebijām bijuši un nezinājām, ka līdz ar šīs zonas slēgšanu, slēdzas ciet arī durvis). Pieskrien tas pats apsargs un bļauj, ka neesam samaksājuši par saviem dzērieniem. Mums tas uzdzina histēriskus smieklus. Vaicājam, par ko tad mēs maksāsim, ja pat neesam redzējuši savus dzērienus. Atkal sekoja uzbrauciens, ka mēs nekur netiksim un būs ļoti lielas problēmas (jāatzīmē, ka visu šo brīdi viņam neatnāca palīgā neviens no tur esošiem apsargiem, kuru nebija maz). Mums tas piegriezās un sākām zvanīt uz policiju, kur mums pateica, ka pēc 10 min ieradīsies ekipāža. Apsargs aizskrien pie bāra, atnāk atpakaļ un paziņo: "jūs tagad varat iet, bet šeit vairs nerādieties", ko arī izdarījām.
Varu piebilst, ka visu šo laiku tajā pašā zonā, kur sēdējām mēs, bija aizņemti vēl 4 galdiņi.

Lai cik tas nebūtu smieklīgi, nākamajā dienā, brīdī kad izstādes beigās vācām nost savu stendu, pie durvīm, ar bālu, nobijušos, maza puišeļa seju, stāvēja tas pats apsargs, kurš ieraugot mūs pēc brīža pazuda un vairs nerādījās. Droši vien aizskrēja uz mājām pēc sava apsarga tērpa, jo bez tā viņš sajutās nepasargāts un viegli ievainojams.
Kopumā Ventspils atstāja diezgan labas atmiņas par pislētu kā tādu un vienai lietai varam piekrist šim aprobežotajam apsadzes darbiniekam - Ventspils Klondaikas TEX MEX mēs vairs "neŗādīsimies"!

ģ Ģirts 29.09.2008

Pirms kāda laika apmeklējām ar draugiem Tex Mex. Apmeklējot ēstuves ar draugiem izveidojusies ieraža gaidot ēdienu uzspēlēt kārtis, ko neviens nekad nav aizliedzis, vai arī ēstuvēs, kur uztrauc klientu labsajūta, piemēram, Don Basil piedāvā šādu iespēju saviem klientiem. Tā arī mēģinājām šo nodarbi veikt Tex Mex, kur pienāca oficiante un pārmetošā balsī apgalvoja, ka mēs atrodamies restorānā. Protams sākumā tas izraisīja lielu izbrīnu un milzīgu smaidu, bet kad bijām sapratuši, ka oficiante nejoko iestādi pametām.

Ar šo gribēju teikt ka pats nosaukums Tex Mex nozīmē, ka tā ir milzīgs meksikāņu restorāns - tas pats kas amerikāņiem Makdonalds, nezinu cik cilvēki ikdienā iet uz Makdonaldu uzvalkā.

Varētu būt ka uzņēmuma ir vienkārši problēmas ar mārketingu, jo nekur nevar redzēt sabiedrības krējumu uzvalkā ejot uz eleganto restorānu. Vienīgais ko var redzēt ir viens traks meksikānis meksikāņu tradicionālajās drēbēs. Un texmex tradicionālās receptes arī neko neizsaka.

Tāpēc uzņēmumam vajadzētu piedomāt pie mārketinga. Jo ja Latvijā atvērtu restorānu "Rosols un alus", diez vai kāds domās, ka uz šo restorānu jāiet uzvalkā.

A Anymay 07.12.2008

nezinu gan, daudz ko te saka man liekas meli, jo restoraans ir labs, tur ir laa kartiba un patikami oficianti, eedieni ir briiniskiigi, un ja cilveeks pats ejot uz restoranu nevar gaadat par piemerotu izskatu ta ir vinja pasa vaina, un ar ko jums nepatik klondaikas logo??? tas nav kaut kaads jociigajs virietis ar sambrero uz galvas tas ir galvenais klondaikas sefpavars, tapec luudzu pirms par kauto zeeloties paskatites uz sevim vai neizskatas ta ka jus esat no meza atnakusi...paldies ka uzklausijat, ceru ka turpmaak skatisities uz sevim...

R Romich 13.01.2009

Pareizi pareizi! Es Klondaiku par to cienu, ka nelaizh iekshaa sporta kostiimos un shortos, man pasham vienreiz paluudza iziet, jo biju sporta kostimaa, es aizgaaju uz maajaam un paargerbos!
Visss ok, un, lai te neraksta par diskriminaaciju, atbrauc visaadi un blato, lai zin savu vietu!

Z zigiz 11.04.2009

Ventspils Klondaika nav tā sliktākā vieta, tur var labi uzdejot, pasēdēt, taču par personālu - to vajadzētu labi pārskatīt, bāra bārmeņi ir daudzmaz sakarīgi taču oficiantes un apsargi, nu atvainojiet, ja var stavēt un truli blisināt kā cilvēki labi pavada vakaru un ieņirgt par to kā cilvēki dejo, tā jau nu nav labas uzvedības pazīme. Tomēr ja tu strādā apkalpojošā sfērā tev pašam ir labi jāzin pieklājības normas, nevis uzvesties tā, itkā tas būtu padibeņu krogs. Labs ieteikums vadībai - pavērojiet savu pesonālu un uzklausiet iesām pārmetumus par to, jo tie nav izgudroti, ir dzirdēts ļoti daudz negatīvā! (gan piemēram par šiem skorpiona apsargiem gan piemēram par meiteni Lanu!)

K kurzemnieks 04.05.2009

Vadība diezzinvai kaut ko ņems vērā. Darbiniekiem palaida algas uz leju tā, ka rodas jautājums- šeit stradā profesionāli apmācīti darbinieki vai pēdējie lūzeri?

K King 20.05.2009

Man liekas, ka Lanu jau atlaide sakarā ar attieksmi pret darbu.
Kurzemniek, kas Tev liek domāt, ka ka Klondaikās vadībai ir vienalga? Un algas samazina visur, tā kā reāli tas ir dabisks process.

A alek 05.06.2009

Arī es dabuju vienreiz šīni restorānā ilgi gaidīt. Beigās sanaca ka par mani vienkarši aizmirsa.

A Axc 12.06.2009

pie manis tajaa restoraanaa pat nepienaaca klaat..bet iisteniibaa visaa ventspilii apkalposhana ir ljoti ljoti zemaa liimenii un pat rupja...un ne jau tikai baaros vai kefejniicaas...pilniigi VISUR