www.sudzibas.lv Klondaika apkalpošanas kultūra

Klondaika - apkalpošanas kultūra

Kopā ar draugu no Rīgas,kurš pats ilgu laiku strādājis kafejnīcu biznesā un vēl diviem paziņām, 15.martā apmeklējām klubu "Klondaika" Liepājā.Lai pasvinētu manu dzimšanas dienu,padejotu un paklausītos labu ''dzīvo ''mūziku.
Visu cieņu muzicētājiem-Norim un Viktoram,viņu sniegums ir baudāms vienmēr.
Bet vakars tika sabojāts ar samērā daudziem mums nepieņemamiem notikumiem.Tā kā ieradāmies 2 pāri,kā agrāk bij novērots-sabīdījām 2 divvietīgus galdiņus kopā.Par šo tika saņemts pārmetums no viesmīles Daigas,kuras vārdu pie formas apģērba gan izlasīt nevarējām,jo nozīmītes šai viesmīlei nebija.Bijām uz mieru sēdēt pie cita 4 vietīga galda,bet tādu piedāvājumā nebija.
Nākamais burtiski pliķis sejā bija šāds: mūsu dejošanas laikā no mūsu galda tika noņemtas aizsāktās dzērienu glāzes un pārliktas uz blakus esošo mūsu paziņu galdiņa.Respektīvi rupjā veidā tikām no savas vietas "izmesti'',aizbildinoties,ka galdiņš pēkšņi esot ticis rezervēts.
Visam notiekošajam sekoja arī kluba apsargi,kuriem nebija pretenziju pret mūsu vēlmi sabīdīt galdus,bet kā jau draudzīgs kolektīvs arīdzan apsargi atbalstīja viesmīles Daigas pretenzijas pret mūsu vēlmēm.Uz lūgumu sniegt Klondaikas administrācijas kontaktus,lai informētu par apkalpošanas kultūru šinī iestādē-saņēmam strupu atbildi,ka nekāda info šajā vakarā sniegta netiks.Ja ko vēlamies,tad jānāk nakamajā dienā-interesanti,ko tas mainītu?
Bija arī viens jauks mirklis šajā vakarā.viesmīle Nadīna pasūtīto saldējuma desertu spēja pasniegt dažu minūšu laikā atšķirībāno Daigai nepieciešamas gandrīz stundas....

P

S stargames 19.03.2014