www.sudzibas.lv KLM Uzlauz čemodāniem atslēgas, kavē reisus, nepilda solījumus

KLM - Uzlauz čemodāniem atslēgas, kavē reisus, nepilda solījumus

Nekad nelidojiet ar aviokompāniju KLM !! Uzlauz čemodāniem atslēgas, kavē reisus, nepilda solījumus. NEKAD NELIDOJIET AR KLM !!

S saulite 25.07.2006

Nevajag jau uzreiz pārspīlēt!!! KLM ir viena no prestižākajām aviokompānijām pasaulē... Ja jau esat tādi lauķi, ka nespējat atšķirt labu aviokompāniju no sliktas...nu vainojiet sevi, ne aviokompāniju...

I Irena 16.01.2007

To shto lamajutsja i rvutsja shemodani, eto vina gruzshikov, Vi bi videli shto oni s nimi delajut, esli toljko ne nogami pinajut; ot takih milih shalostei - sovetuju strahovatj svoi bagaz.

I Ints 01.09.2007

Kas tā tāda ir "KLM"? Kādā valstī tā atrodas?

S Sergejs 01.09.2007

Kad un uz kurieni Jūs esat lidojis ar KLM lidmašīnu? Vai esat rakstijis viņiem pretenzijas? Ko viņi atbildēja (vai vispār ignorēja)?

I Iveta 06.11.2007

Pilnīgi piekrītu. Esmu lidojusi trīs reizes ar KLM, un, ak vai, kāda sagadīšanās - katrā reizē ir kavēti reisi, problēmas ar bagāžu. Tiešām jādomā, ka tā jau ir kļūda sistēmā, nevis izņēmuma gadījums.

S sintija 27.01.2008

KLM tiesham skaitas viena no labakajam aviokompanijam - jums noteikti ir bijusi neveiksmiga sagadishanas... Un koferu bojajumi tiesham ir konkretas lidostas kraveju vaina nevis aviokompānijas!

G Gints 04.03.2008

Pedejos 7 gadus lidoju ik pec 2 nedeljam uz Aberdinu. Kad piegriezas man KLM lidojumu kavesanas parcelos uz Air Baltic. Nav labaka kompanija, bet vismaz visi reisi bijushi laika. Esmu lidojis bieži ar Ryanair uz Glāzgovu un nekādu problēmu.

E espats 04.03.2008

Mulkiibas!!! KLM naw nekaada laba aviokompaanija... 3 reizes brobleemas ar bagaazu nevar buut sagadiisanaas... laba aviokompanija ir BA(british airways... laipnas stjuartes... patiikams salons... eerti kreesli... protams tas taadeel ka naw leetaa kompaanija un lidojot ar BA buus jaashkiraas no lielaakas summas bet nav zeel piemaksaat par patiiikamu lidojumu...

T Tar 05.03.2008

Da laaaaaaaadno, hvat progonjatj. Vse v porjadke s KLM i letajut normaljno i vovremja. A 4emodani skorej vsego po amsterdamam- kopengagenam terjajutsja!

A Andris 15.03.2008

Lidojot ar klm var sanakt pagulet amsterdama jo viena lidmasina ielido par velu otra aizlido par atru karoche kautkas ar viniem isti ritigi nav. Bet ja padoma vini tacu ir holandes kompanija secinajums vainiga marihuana kas tur ir legala.

I irina 17.04.2008

Piekritu, esmu lidojusi ar KLM uz Amsterdamu un Londonu, lidmasinas grab, un kave reisus.Reiz Bez tabu bija reportaza par to, ka reiz KLM lidmasina peksni izkrita skabekla maskas, kaut gan viss bija kartiba.Lieki teikt, ka daudzos cilvekos tas radija izbili un soku!!!Nav labas lidmasinas, un tas ka vini avio biznesa nav no vecakajiem un pieredzejusakajiem!

V vovsku 25.10.2008

Jūs te runājāt par koferiem, es nolēmu uzrakstīt patiesību...par Rīgas lidoostas darbiniekiem kuri pārvadā to bagāžu...
Es nedomāju, ka attīstītās valsts lidoostas pakalpojumi ir nekvalitatīvi, jo tur darbiniekiem maksā labu atalgojumu, un viņi cenšās būt izpalidzīgi un laipni ar jums un jūsu bagāžu...un viņiem nav vajadzīga antireklāma, bet ar Rīgas lidoostu vienmēr ir bijušās problēmas un arī būs...apkalpošana - viņi vispār zin kas ir apkalpošana.
Es bieži sekoju rīgas lidoostas darbinieku apkalpošanai, it īpaši koferu pārvadāšanai...viņi tos koferus mētā kā atkrituma maisus, pārkrāmē savas tehnikas piekabes, tā kā pa ceļam tie birst ārā no piekabes uz asfalta, un mēs brīnamies kāpēc vienmēr apdauzīti mūsu koferi un salauzta vai sasista bagāža...lūk kāpēc...
Es vēl nerunāju par to ka pazūd mantas no koferiem, pazūd koferi...

L Lepi 26.10.2008

Tā ir, tos koferus metā kā volejbolbumbas. Man paziņā strādāja Diseldorfas lidostā, teica, nelikt nekādas verslietas, kameras utt. Daudziem pazūd un tiek salausts metājot. Pie tam strādā iebraucēji(turki, arābi, nēģeri), tā jau saka- "saimniecībā viss var noderēt".

T t-rex 05.01.2009

Pilniba piekritu ka KLM ir viena no suudigaakaam! Esmu bijis ari Amsterdamas lidostaa, kur apkalpojushais personaals BIJA TIK IZTEIKTI NEIECIETIIGS UN RUPJSH, KADU RETI NACIES SASTAPT!!! Stulbie holandieshi, marihuaanas lietotaaji...

P patriotc 05.01.2009

nu tad lidojiet uz slotas!

F facts 06.01.2009

Patriotc, megini pats lidot uz slotas!

P patriotc 06.01.2009

es labaak ar RED BULL

E estll 26.01.2009

KLM ir laba aviokompanija, labs serviss.Atkarigs no kurienes uz kurieni lidojat.Ja lidojat uz ASV, tad Amerikas muita vienmer un neatkarigi kadas aviokompanijas pasazieris esat uzlauzis cemodanus, tos vispar nedriks slegt ciet.

K Krotow 29.05.2009

Ne jau aviokompānijas apdauza un apzog koferus - tas ir kādas no lidostām, kur koferi pabijuši, krāveju darbs ;)

P peteris 30.10.2009

nu nezinu--laikam, jums slikts garstaaviklis ir bijis, , man loti patiik KLM, esmu lidojis lielus ataalumus ar sho kompaamiju--taa kaa viss kaartiibaa, , musu air balticam buutu ko maaciities