klio skaistumkopssanas salons

biju izleemusi ielikt matos ilgvillnnus taa kaa paarsvaraa apmekleeju skaistumkopssanas salonu Klio kurss atrodas Juurmalaa Kauguros pretii Policijas akadeemijai gaaju uz turieni paarsvaraa tur gaaju tikai pie vienas frizieres bet todien vinnas nebija taapeec man taisiija cita friziere Irina (ar iisiem tumssiem bruuniem matiem maza auguma)tas bija viens aarpraats samaksaaju 5ls bet no ilgvillnniem neminnas,atbraucu maajaas visi bija ssokaa naakossaa dienaadevos uz to salonu lai satiktu to frizieri protams vinnas nebija darbaa izstaastiiju situaaciju vinni teica ka vinnai pateikssot tad peec divaam nedeellam beidzot vinnu salonaa nokkeeru vinna paskatiijaas un teica ;"ko juus gribat tie tak ir ilgvillnni (tas jau nekas ka taisni mati)ja kad saslapina ccirkojaas tad tie esot ilgvillnni es teicu ka lai paartaisa netaisos staigaat kaa putnubiedeeklis ssiii teica labi naakat naakossajaa dienaa 13:00 paartaisiissot.labi atbraucu a ssii saka es jums atdossu 3ls 2ls patureessu es sev par matu veidossanu un to ka man matus vairs nepaartaisiis biju pamatiigi dusmiiga jo izccakareeja man visu dienu un arii tas ka maksaaju cella naudu. manaa pieredzee apmekleejot frizierus ssii ir viss drausmiigaakaa jo taada attieksme pret klientu nav piellaujama es ceru ka ssis cilveekus ar laiku tur vairs NESTRAADAAS to es panaakssu!!!!NEVIENAM NEIESAKU MATU VEIDOSSANU ATSTAAT VINNAS ZINNAA!!!