www.sudzibas.lv kliente Sūdzība par klienti Elīnu Auziņu

kliente - Sūdzība par klienti Elīnu Auziņu

Neprognozējama kliente, kas neprot komunicēt ar meistaru un konkrēti paust savas vēlmes. Ilgstoši nepieņem lēmumus un tos bieži maina neapspriežoties ar meistaru. Vēlas daudzus papildus darbus par to pašu cenu un pēc tam pauž, ka šie darbi pašsprotami ir iekļauti sākotnējā tāmē.

T ToMeistars 24.02.2011

Bet kā bija ar intīmpakalpojumiem? Tos viņa tev neprasīja veikt?

A aleksa 25.02.2011

Kādi pakalpojumu sniedzēji, tādi klienti. Jūs pats atļāvaties izpaust klienta personīgo informāciju, kas īstenībā ir gan cūcīga attieksme pret klientu, gan krimināli sodāma lieta. Atklājiet ari savu vārdu un uzvārdu, lai mēs visi zinam, ka ar jums ir jābūt īpaši pieklājīgiem. Pretīgs tips esat, goda vārds.

A aleksa 25.02.2011

Tagad sapratu kur, portālā, kur tusē idiņi, kuri neko nezina par kriminālatbildību. Tā, lūk, nevajag jaukt privātpersonas ar uzņēmumiem. Jr! Mēs arī jums dzēruši neesam, ziniet, ka uzrunāt uz tu nepazīstamu cilvēku ir slikts tonis???

J JR 25.02.2011

Aleksa, es vispār nedzeru, nesmēķēju un apreibinošas vielas nelietoju! Un arī Tev neiesaku! Tas ir kaitīgi veselībai!
Ja Tev ir problēmas ar manu toni, tad tās ir Tavas problēmas! Vēl jautājumi?

J JR 25.02.2011

Un jā, Aleksa, par tiem idieņiem ir skaidrs. Tavā izpratnē nepatiesas ziņas paust, apmelot, un vēl kā citādi nomelnot juridisku personu ir legāls pasākums! :D Tu gan esi gudra! Vai tiešām nenosauksi savu vārdu uzvārdu, lai zina kas tad par tik ģeniālu personu slēpjas aiz "Aleksa"???

A andrejs 25.02.2011

Aleksa, tu mauka tāda, tevi kāds vispār te aicināja?! Kuram gan interesē tādas mačkas viedoklis kā tavs?!

D Dmitrijs 27.05.2011

Lūgums MODERATORIEM dzēst neatbilstošus komentārus, kuros rakstītāji ņirgājas par cilvēkiem, kas nokļuvuši nelaimē.

T toarīkādakliente 27.05.2011

Nosauc lūdzu sevi vārdā Meistar un pastāsti par visiem nepaveiktajiem darbiem, par sastrādātajiem brāķiem, par slikto kvalitāti kopumā, par neadekvāti augstajām cenām.Un tad palūkosimies cik klientu tev vēl kādreiz būs, cik naudas tu varēsi nopelnīt un cik labi dzīvosi tā strādādams.Un pie viena noskaidrosim, kā klāsies, kad tavi klienti sapratīs, kā tu viņus necieni un nicini.