www.sudzibas.lv Klidziņa Vecas kotletes

"Klidziņa" - Vecas kotletes

Sestdien iebraucām "Klidziņā" un šodien visa ģimene guļam ar sāpošiem vēderiem. Apkalpošana vienkārši labākajās padomju laika tradīcijās. Pinlīgi degradējusies vieta. Ja ir vēlēšanās pabaudīt apkalpojošā personāla bļāvienus lai bērns nestumda krēslu kurš it kā melnas švīkas atstāj uz grīdas (tiesa nevarēja manīt šīs švīkas, varbūt bija jāpagaida kamēr attīstīsies, un kapēc tad tādi krēsli ir jāpērk?), ja ir vēlēšanās izbaudīt iesālītas kotletes un pāris dienas vecus kartupeļus, kā arī kāpostu salātus ar citronskābi: welcome "Klidziņā"! Vēl skatijāmies uz "Vecrīgas" kūkam, bet labi, ka nenopikām, laikam tagad gulētu komā...

E

U Uģis riktigais 24.05.2009

un kaa jums ar alkoholu?

D Dora 25.05.2009

Pilnīgi piekrītu, gan attieksme, gan ēdiens tur palicis vienkārši briesmīgs! Žēl, jo kādreiz bija jauka vieta. Nebrīnos, kapēc tagad tur vienmēr tik tukšs.

I Inta 25.05.2009

Par to, ka tur zudusi kvalitāte - pilnīgi piekrītu! Un tas ir skumji. Bet arī mācība par to, ka kotletes ņemt nezināmā ēstuvē vispār ir riskants pasākums, jo tas ir tas produkts - kur savu mūžu nepierādīsi, kas tur sacepts iekšā...

D dusmiigaa 25.05.2009

Fūūūū, nu gan zinu, ka tur nekad nebraukšu pusdienot, tas apraksts izklausās reti pretīgs...Bet ticu tam visam, jo vel joprojām vienas otras ēstuves apkalpošana un ēdienu kvalitāte ir vnk briesmīga--kā padomju laiku ēdnīcās, bet laiki jau sen mainījušies un konkurence arī nesnauž.

I IrLabi 27.05.2010

Nav taisniba, ka Klidzina nav garsigi! Cik esmu bijusi - kupati vienmer rullee!!! Un ar konditoreju man ari tur nekad nav bijusas problemas.

S Sema 07.06.2011

Es tam pilnīgi nepiekrītu... tagad tur ir jauni saimnieki + vēl atvēries restorāns... var izvēlēties uz kurieni vērlie doties- bistro vai restorānu... ēdieni ir garšīgi, produkti svaigi un galvenais- higiēna tiešām tur tiek ievērota maksimāli :)
ja vcajā Klidziņā gadījās vecas kotletes vai vēl sazin kas, tad jaunajā tā noteikti nebūs :)

L linda 23.07.2011

tur ar darba laiku galīgi neriktīgi velējos pēc22 pāest bett šī jau slēgta kaut jāstrādā līdz 23. izbojāts vis vakars, padomjulaikos vismaz darba laikus ievēroja...

S sandis 21.09.2011

Tak ejiet jūs visi dir* un ieskrienaties sienā ar saviem padomju laikiem!
Tagad "Klidziņā" nav vairs tā, kā pirms pāris gadiem (sūdzība rakstīta 2009 gadā). Tagad viss ir štokos un brauciet uz "Klidziņu"! :)

M modris 21.09.2011

vairs nekadas klizminas, jaed majas .

D Dora 10.08.2014

Ka diez tagad tajā Klidziņā baro?