www.sudzibas.lv Klērs Serviss SIA Krāpšana slikts serviss

Klērs Serviss SIA - Krāpšana slikts serviss

Tātad situācija tāda. Izdomāju ka vajag afro bizītes, sazinos ar meiteni kas ir sertificēta meistare, satiekamies, vienojamies, ka vajag 4gb iepakojumus ar kanekolonu. Dodos uz tc Valleta veikalu klērs. Iegādājos kanekolonu itkā 165g nopērku 4gb iepakojumus. Sanākšot sapīt un vēl pāri paliks. Pinam nu jau 10h saprot, ka pietrūks materiāls, nu nekas visadi gadās, aizskrienu nopērku velvienu iepakojumu ar kanekolonu. Sapinam un atkal pietrūkst😅 svētdienas vakars un veikals ciet. Dodos šodien, ar meistari jau sapratām, ka nav tas svars iekšā kas norādīts uz iepakojuma, nopērku velvienu iepakojumu (nu jau sestais) nosveru, un ak pa brīnumu tīrais kanekolona svars ir tikai 80g kur palika puse no svara kas norādīts uz iepakojuma? Ka tas ir? Es maksāju par to svaru kam tur bija jābūt 😂.
Uzrakstīju veikalā iesniegumu. Skatīšos kas notiks tālāk.
Bet nu meitenes, silti iesaku, pirms pērkat kanekolonu veikalā klērs, nosverat to 😂