Kleitastev.com - Darba vakance

Šis būs visiem, kuri plāno strādāt uzņēmumā - īsumā lietas, ar kurām jārēķinās, piesakoties vakancei (mans subjektīvais viedoklis, bet tā kā nostrādāju te ilgu laiku, zinu, par ko runāju).
Lai uzreiz nesabojātu visu priekšstatu, sāksim ar plusiem, kuri ir:
+ darbadienas var pielāgot mācībām, saviem hobijiem utt. (tas ir lielākais pluss)
+ ir stundas (pat trīs/četras), kad veikalā neviens neienāk un ir iespēja mācīties, darboties pie datora, varbūt palasīt (ja fona mūzika netraucē), bet tas ātri vien apnīk, jo nāk saprašanu, ka vienkārši atsēdi to laiku, pirkumu nav (īpaši vakaros, kad cilvēki ļooti reti ienāk), tāpēc tas ir tāds pluss ar saviem mīnusiem.
No plusiem manās acīs tas arī viss.

Tagad runājot par mīnusiem:
-Alga ir maza par 10 nostrādātām h, nāk bonusi no pārdošānām, bet bieži mēdz būt, ka ir tikai viens pirkums (vai neviens) un tad ir diezgan bēdīgi, tāpēc darbs vairāk der meitenēm, kas dzīvo ar saviem vecākiem un vēlas kabatas naudu
-Neapmaksāts atvaļinājums (kurš līgumā ir minēts, kā apmaksāts, bet, kā man uzņēmumā teica "līgums ir tikai papīrs")
-Runājot par līgumu, ja Jūs iesniegs VID un tas kaut kādu iemeslu dēļ atteiks un Jūs netiksiet pieņemti darbā, uzņēmums par to neinteresēsies. Es tā nostrādāju mēnesi bez līguma, papīra līgumu man nedeva (skaidrojot, ka viss ir elektroniski un kas tad tas līgums ir), te gan ir mana kļūda, ka nebiju uzstājīga un uzticējos
-Likumus nezin un neievēro! Es, uzinot, ka nebiju iesniegta VID + ņemot vērā vēl dažādas situācijas, sapratu, ka jādodas prom, devu priekšniecībai ziņu, ka nostrādāšu vēl tikai nedēļu, atbilde bija tāda: "jānostrādā vismaz mēnesis vai kamēr atnāks jauns darbinieks, jo pārtraukt darba attiecības bez iemesla drīkst tikai darba devējs", kas nav taisnība, jo pārbaudes laikā Jūs varat arī iet prom, nepaskaidrojot iemeslu, jānostrādā tikai trīs dienas pēc iesnieguma (man vēl teica, lai gaidu zvanus vakarā, ja neiešu uz darbu, zvanus gaidīju - nesagaidīju) :)
-Darba laiks ir nepamatoti garšs, īpaši, runājot par sestdienām, kad visi iepērkas līdz četriem, bet Jūs sēdēsiet veikalā līdz astoņiem (es sēdēju līdz deviņiem). Kad strādāju, bieži minēju, ka vakaros nenāk neviens, tagad darba laiks ir samazināts par vienu stundu "WOW", viņiem tas ir liels solis!
-Kad nāks jauna kolekcija Jūsu dienā - veiksmi! Gludināsiet pats visu savu darba dienu, bet pluss, ka laiks paiet diezgan ātri. Paveiksies, ja birciņas būs jau sakarinātas, ja nē - tad novēlu dubulto veiksmi.
-Labas attiecības ar priekšniecību ir līdz Jūs sākat aizstāvēt savas tiesības. Ja būs kādi jautājumi, sūtīs zvanīt grāmatvedei, jo pati priekšniece neko nevar pateikt un likumus nezin vispār, pat pašus pašsaprotamākos (to pašu par līgumiem un pārbaudes laikiem). Pamato, ka viņai tas nav jāzin, viss ir tiek vienkārši.

Varētu uzskaitīt vēl dažādus momentus, bet domāju, ka ar šo jau pietiks, lai Jūs saprastu, vai vēlaties saskarties ar šo visu savās darba gaitās vai nē.
Kleitas gan ir kvalitatīvas, skaistas, tur neko sliktu nevaru teikt, uzcenojums ar ir tāds labs, bet šajā ziņā arī pārmest neko nevar, visi vēlas nopelnīt vairāk.

Cerams viss šis Jums nedaudz palīdzēs, lai izdodas atrast savu darbu un neaizmirstiet cienīt savu laiku un ieguldītos spēkus uzņēmumos, kuros strādājat! :)

13.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

C

Komentāri (2)

M Monogama 17.05.2019

Kleitas Tev
Под каждым словом подписываюсь , тоже работала в этом магазине долгое время . Отпуск не оплачивался , на больничный не выйти , а если и выйдешь , то ни копейки не получишь . Плюс могу добавить, что начальница спокойно себе могла позволить игнорировать сообщения по пол дня , а то и дольше . И даже заблокировать :DD Либо вообще посылать матами и оскорблять , особенно в смс . Добавляя вот такие смайлики ;) :)

D Danaanna 31.05.2023

KleitasTev
Pilnīgi piekrītu! Man personīgi strādāt šajā uzņēmumā šķita briesmīgi! Darbs vēl ok, vienmēr patikusi klientu apkalpošana, bet tā pasīvi agresīvā priekšniecīte bija neizturama… Galvā tukšums,tēlo baigo dāmu,kaut veikala stils un viņas pašas stils kā no 2012.gada. Man arī nejaukas ziņas caur whatsapp rakstīja,pievienojot “:)” smaidiņu. Fuj! Un viņa ir mamma…
Protams, likumus vispār neievēroja! Daudz kas notika nelikumīgi. Beigās jau pati aplauzās :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes