Kleistu Zirgu Sporta Skola - Slikts serviss

Jūlija Pumpure, Bezatbildīga, neakurāta, neinteliģenta sieviete, trenere. Neuzķerieties uz viņas vārdu, jo viņa latviski nerunā. Ja arī iesāk, tad ātri vien pāriet uz krievu valodu un jūsu bērni nespēs saprast viņas teikto. Mēs, vairākas bērnu māmiņas parunājāmies un esam sašutušas par Jūlijas attieksmi. Viņa darbojas Kleistos ar zirgiem, Kleistu sporta bāzē.

Komentāri (8)

L Lailailai 03.01.2020

No zirgiem tā Jūlija vismaz ko saprot? Vai jūs tur devāties nostiprināt savu bērnu latviešu valodas zināšanas?

N Noboby 03.01.2020

Manuprāt devās iemācīt bērnus kā apieties ar zirgiem. Manuprāt tas ir tikai diezgan loģiski tad ka instruktoram jāmāk pastāstīt bērnam saprotamā valodā ko darit un ko ne. Tev tā nešķiet?

L Lailailai 03.01.2020

Nē. Nešķiet. Īpaši, ka tas ir brīvprātīgais darbs. Tas ir-ar bērniem nodarbojas tie, kam vēl ir entuziasms.

L Laika smiltis 03.01.2020

Brīvprātīgais darbs? Esat pārliecināta? Manuprāt, vecāki par jāšanas nodarbībām maksā un tātad arī tiesīgi prasīt atbilstošu pakalpojumu VALSTS valodā. Neprasa jau lai runā vāciski vai angliski. Tā vien liekas, ka drīzāk zirgs iemācīsies un sāks saprast latviešu valodu nevis trenere.

L Lailailai 03.01.2020

Nemaksā gan. Bet lai jau pati cīnītāja par valodu to uzraksta. Ar Kleistiem neesmu saistīta, bet kaut ko jau par šo bērnu nodarbi zinu. Pašai bērni mīl zirgus un katru brīvu brīdi pavada pie zirgiem.
Ja tēmas autorei vajag latvieus valodu, tad jāmeklē kāds, kas to viņai sniegs, nevis jadricele sūdzības par sava darba entuziastiem. Nacionāliste “nedataisītā”

L Linda_J 03.01.2020

Vai tad tur ir tikai viena trenere? Padarbojaties ar citu. Un pamēginiet kopt zirgus. Tas nav viegls darbs.

J Jūlija Pumpure 07.02.2020

Labdien! Vai Jūs esat pārlliecināta, kā tieši es trennēju Jūsu bērnu, jo es strādāju tikai ar zirgiem?!

J Jūlija Pumpure 07.02.2020

Jūs lūdzu varētu nosaukt zirga vārdu, lai noskaidrotu kāda trenere darbojas ar Jūsu bērnu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes