www.sudzibas.lv K"L project Aplokšņu naudas

K"L project - Aplokšņu naudas

Nostradaju firma 5menesus domaju ka viss kartiba, bet viena jauka diena firma K&L projects izdomaja ka neesmu viniem vaidzigs un brutali atlaida! Stradaju objekta, kas atradas Skulte man samaksaja avansu 100 ls un parejos 300 solitos tad kad pabeigsim! Pabeidzam, bet nesamaksaja parejo! Citi mani darbakolegi strada pec tada pasa principa 200ls uz karti parskaita(oficiala) pareja nauda uz rokam!!zinu kad esmu pats vainigs ka stradaju ar aploksnu naudam un minimalas algas. Bet ja varat ludzu parbaudat to firmu !
ar cienu Rudolfs

R

L LLLL 20.11.2008

Kam TU lūdz to firmu pārbaudīt?

N NavSvarigi 20.11.2008

Patiesiba Tu pats tak zinaji, ar ko sitads darbs var beigties! Nu, tad tu ne ar ko nepieradisi, ka vini tev kaut ko nesamaksaja! Ka tu to gribi pieradit?? Tas ir no serijas "viena tante teica" un te, diemzel, darba nemejs neko nevar pieradit.

K K&LFirmasīpašnieks 20.11.2008

Rūdolf, es tevi izmetu jo tu esi idiots.Priekškam man tāds idiots kuram patīk dažreiz paslinkot ir vajadzīgs, eij meklē citu darbu nevis te sūdzies.To tik māki kā anonīmi žēloties, kā tāds memmīts, padomā pats ar savu galvu, ja tev tāda vispār ir...
Padomā kapēc es tevi atlaidu!

S Sandra 20.11.2008

Sii vieta reaali ies...!Njaa nu labriit, kas par firmas ipasnieku, kas raksta ar pareizrakstibas kludam, nerunajot jau par personibas ka tadas uzrunasanu.
Vajpraats...

K K&LFirmasīpašnieks 20.11.2008

Aaa, man liekas, ka tev problēmas ar galvu, pati kā raksti!

R rūdolfs 21.11.2008

Nu ja firmas ipasnieki izskatas pasi pec idiotiem tad ta varetu but ka viniem ar galvu viss nav kartiba, tikai nez kapec cilveki pie ka vinji strada jus abus noliek, un ir loti apmierinati ar vinju darbu?? kas ta par firmu kas savus darbiniekus nevar apgadat ar nepieciesamajam lietam pat stalazas normalas nevar noiret! Ta jau ir ar tiem lielajiem siskam kuri, iet pa burbuli atradis visadus ieganstus!! nja ipasnieks pat lasit nemak, jo tur ir uzrakstits vards un tas nav anonimi. Strada ar pasiem letakajiem materialiem. Isteniba diezgan stulbs iegansts lai atlaistu, ka tad bija isteniba??
mos ipaniekiem naudina solarijam pietruka? karoci man po.. jums tas viss naks atpakal!! varat ierekt cik gribat! nedomajat ka ar to viss beidzas! -tipa uzmetam mazos puiseljus- ko tad vinji????

K k%lfirmasīpašņieks 21.11.2008

Mēs nēesam nekādi idioti, varbūt piever muti rūdolfiņ, nav jau brīnums kapēc tev dzīvē neveicas, jo esi stulbs, tikai anonīmi izliecies par nevainīgu, varu pateikt godīgi, es tevi atlaidu, jo tu biji slinks un no tevis nebija nekāda jēga...

R rūdolfs 21.11.2008

es jau tikai bridinu cilvekus, lai zin, kur neiet stradat! tu patiesam nezini ko nozime vards anonimi??
slinks esi tu un tev starp kajam!! saka man dzive neveikties kad atnacu uz jusu jobano K&Lprojectu stradat!! ja pa menesi 2cilveki firmai nes 2000ls pelnu, tad domaju ka nevis es esmu slinks vai stulbs, bet tu!! karoci man pohui ejat nahui un par to naudu ko neizmaksaji vismas noperc sev instrumentus! :D

K k%lfirmasīpašņieks 21.11.2008

Nu man jau ir pietiekami daudz cīlvēku kuri strādā, viņi ir cītīgi un nav slinki!Beidz man te dirst virsū un aprunāt mani, ka es esot slinks, es tāds neesmu...
Ko tu esi darījis mūsu firmas labā???
Neko, tu vēl uzdrošinies dirst te man virsū!!!
No tevis nav pilnīgas jēgas.
Ja vajag, eij meklē citu darbu, es neļaušu savā darbā darbiniekiem slinkot un laist te baigo muļķi, meklē tādu darbu kur tev ļauj slinkot.Man vajadzīgi cītīgi strādnieki!!!

R rūdolfs 21.11.2008

es jau sito visu no zila gaisa neizravu lol! ka to saprast?? no tevis nav pilnigas jegas!!! pareizi bus no tevis nav nekadas jegas, pilniba!! ta tas ir ar tiem analfabetiem!! kauns nav?? es tev te nedirsu virsu, bet saku taisnibu!! un man tavas domas galigi neinterese! beidz te dzit atmaskas, UZMETEJ!!!

K K&LFirmasīpašnieks 21.11.2008

Es te nedzenu nekādas atmaksas, drīzāk pats te dzen kaut kādu huiņu.Neizliecies te man.Tu vienkārši neiederies tajā firmā un viss, es neko nevaru darīt, eij meklē citu darbu, nevis te dirs man virsū.Tu neesi tik labs lai strādātu mūsu firmā.Mums vajadzīgi cīlvēki kuri ar prieku to dara un es neslinkoju...

R rūdolfs 21.11.2008

ko tu te tagad telo jaunavu kkadu?? ei mekle citu daru, tu slikts stradnieks- kas ta par huinju!! es neesmu tik stulbs lai stradatu jusu ahunaja firma!! un darbs man jau ir! labi neiegrimsu te sikumos!! man nav tik daudz briva laika lai te ar tevi sarakstitos, atskiriba no tevis!! un nevajag citiem, kas lasa sis parunas, pieradit ka isteniba nav!!

K K&LFirmasīpašnieks 21.11.2008

Jā, jā runā vien tālāk.Tu Rūdolf esi izlaidies...Mūsu firmā vajadzīgi labi un sekmīgi strādnieki, šajā firmā tikai tiek pieņemti labi un sekmīgi strādnieki.Mums nav vajadzīgi tādi, kas nespēj pabeigt ko līdz galām un utt.
Un ja tu domā, ka mūsu firma ir mēsls, tu smagi kļūdies, kaut nu vairāk būtu tādas firmas kā mums Latvijā.
Nav ko te žēloties, eij!Ir pietiekami daudz firmas kur var paslinkot un tur ar visai daudz maksā...
Bet es savā firmā neļaušu nevienam izlaisties.
Kaut nu Latvijā būtu vairāk tādas firmas.Un stingri priekšnieki kā es!!!

R rūdolfs 22.11.2008

pfffffff! nav ko teik realais sef un reala firma!! ja tu uzskati ka tava viss labaka firma latvija?? tad es nekad muza neslegtu ligumu ar nevienu firmu, bet pats taisitu!! reals atstojs!! jeli

E Edgars 17.12.2008

He, interesanta sarakste šeit notikusi, paši mazie nerātneļi šeit uzrīkojuši lielisku pasaku.
Ticiet, vai ne, bet būvniecība ir tā vieta, kur strādā visneizglītotākie cilvēki, sekas paši redziet šajā garajā pasakā.
Atvainojamies visiem, kam šīs muļķības jālasa, un arī atbrīvotajiem puišiem, kas neprata sevi pierādīt, un pastāvīgi mānīja īpašniekus un darbu vadītājus. Līdz ar to paši izvēlējās to, ka jāšķiras, ne mēs!
Gan jau ar laiku pāries jums dumsas pašiem uz sevīm, par savu vienaldzīgo attieksmi pret darbu. Šajos laikos labi darbinieki tiešām ir pieejami, līdz ar ko ir iespēja kvalitatīvi turpināt iesākto attīstības ceļu.
Priecīgus ziemassvētkus, un laimīgu jauno 2009 gadu.
K&L Project, Sia

R rūdolfs 17.12.2008

ja, ja !! kas tad nu?? tik ilgi bija jadoma tads tekstins?? man te nevienam nav nekas japierada ! ja godigi, esmu laimigs ka no jums esmu prom! zel parejo virelju!! jo iznakums visiem viens! un nekad nevaig aizmirst par to, ka dzive viss nak atpoakal!! mary crisis!!!

R rūdolfs 23.02.2009

vards vieta!!

Z zigis 23.02.2009

ja tie divi pedini suka pipeli viens otram! kretini

A Andris 27.09.2010

Sveiki. Es te palasīju šo garo saraksti. Arī man ar šo firmu pirms 7 mēn bija problēma. Objekts atradās Blaumaņa ielā, bijušais admirāļu klubs, kur tagad lepni jau slejās naktsklubs Sapņi&Kokteiļi.
No sākuma viss bija labi, strādājām, normāli kontaktējāmies ar šīs firmas priekšniekiem. Kad bija nostrādāts gandrīz mēn, nolēmām uzprasīt avansu-iedeva, viss kārtībā. Uzticība tika iebarota!!!
Bet trakākais sākās tikai pēc tam. Lēnām jau darba laiks pārgāja uz virsstundām un garām. Nācās pat strādāt 7dienās-brīvdienu nebija. Tad vēl sāka braukt augumā, ko tik lēni strādā-bet ko varēja no mums gaidīt, ka dienā rāvāmies pat 12 h un tā 2 ned pēc kārtas.
Algu, protams, ne santīma nesaņēmām, kad objekts bija gatavs! Visu laiku aizbildinājās, ka pēc ned būs-un tā gāja laiks-un pēc mēn pat nebija nekādu izmaiņu-tikai stulbās atrunas, ka objekta īpašnieki vēl nav samaksājuši un tādā garā. Priecājos, ka mūsu būvdarba vad bija gudrāks, un algu jau uzprasīja pirms objekta beigām. Gan jau normāli Edžam ieziepēja!!! Beigās, lai nebūtu jāmaksā alga, šie šefi izdomāja ieganstus-pazuduši instrumenti (kas bija tā jau huiņas), nekvalitatīvs darbs utt tālāk. Vēl šodien pat neesmu neko saņēmis. šeit ar jums apiesies kā pret zvēriem-nav vērts pat šeit sākt strādāt. maza un nelietīga firma, kas sevi iedomājas kā baigi lielo. Edžiņ skaties, ka tik viss nenāk atpakaļ!!! Starpcitu, skaists jau skaists tev tas melnais autiņš-laba strādnieku alga tur ieguldīta!!!

J Jānis B 24.03.2013

Strādāju K&L projectā 2009. gada vasarā, objekts bija ēka Tērbatas ielā.
Sūdzību īpaši nav, jo objektu pabeidzām laikā un saņēmām visu summu kā bija norunāts jau pašā sākumā.
Wnk firma nepiedāvāja tālākos objektus.