www.sudzibas.lv K"L project Alga,kas izpalika.

K"L project - Alga,kas izpalika.

Sveiki. Es te palasīju šo garo sūdzību rakstu par šo firmu un man arī kkas ir sakāms. Arī man ar šo firmu pirms 7 mēn bija problēma. Objekts atradās Blaumaņa ielā, bijušais admirāļu klubs, kur tagad lepni jau slejās naktsklubs Sapņi&Kokteiļi.
No sākuma viss bija labi, strādājām, normāli kontaktējāmies ar šīs firmas priekšniekiem. Kad bija nostrādāts gandrīz mēn, nolēmām uzprasīt avansu-iedeva, viss kārtībā. Uzticība tika iebarota!!!
Bet trakākais sākās tikai pēc tam. Lēnām jau darba laiks pārgāja uz virsstundām un garām. Nācās pat strādāt 7dienās-brīvdienu nebija. Tikai teica, ka par to būs papildus nauda, tapēc, lai neuztraucas. Tad vēl sāka braukt augumā, ko tik lēni strādā-bet ko varēja no mums gaidīt, ka dienā rāvāmies pat 12 h un tā gandrīz 3 ned pēc kārtas.
Algu, protams, ne santīma nesaņēmām, kad objekts bija gatavs! Visu laiku aizbildinājās, ka pēc ned būs-un tā gāja laiks-un pēc mēn pat nebija nekādu izmaiņu-tikai stulbās atrunas, ka objekta īpašnieki vēl nav samaksājuši un tādā garā. Priecājos, ka mūsu būvdarba vad. bija gudrāks, un algu jau uzprasīja pirms objekta beigām. Gan jau normāli Edžam ieziepēja!!! Beigās, lai nebūtu jāmaksā alga, šie šefi izdomāja ieganstus-pazuduši instrumenti (kas bija tā jau huiņas), nekvalitatīvs darbs utt. Vēl šodien pat neesam neko saņēmuši, jo kontakts ar bijušajiem darba kolēģiem nav zudis. Vai tad bija tik grūti atrast pāris simtus Ls priekš strādnieku algām, ja jau esat tik liela un stipra firma!? Šeit ar jums apiesies kā pret zvēriem-nav vērts pat šeit sākt strādāt. Maza un nelietīga firma, kas sevi iedomājas kā baigi lielo. Edžiņ skaties, ka tik viss nenāk atpakaļ!!! Starpcitu, skaists jau skaists tev tas melnais autiņš-laba strādnieku alga tur ieguldīta!!! Nodod arī Mārim sveicienus - Subaru Impreza arī ir tā neko uzčinīta. Lai Jums veicas čaļi-tā turpināt savas krāpnieciskās darbības!

C celka 27.09.2010

Daži fakti, ko pats mini, liecina, ka Jūsu pulciņš nesastāv tikai no baltajiem un pūkainajiem, piemēram, instrumentu zagšana no objektiem. Par šādu rīcību varētu ziņot policijai un ņemt visus pēc kārtas pie dziesmas līdz vainīgie atzīsies. Nu neticu, ka neviens neko neredzēja, nenojauta, ja jau 12 stundas no vietas viens otram blakus strādājāt...

A Andris 28.09.2010

Piekrītu Celka tev-vajadzēja iejaukt šajā lietā policiju, bet kur nju vairs, cik sapratu 7 mēn jau pagājuši.
Bet vienā ziņā šos strādniekus atbalstu-ja jau nemaksā algas, tad ir jāņem mantiskā vērtība. Bet rodas atkal jautājums-ne jau visi gan jau ir vainīgi, un kapēc tad cieš nevainīgi, godīgi darbinieki???

J Janis 13 28.09.2010

Arī mūsu brigādei pirms dažiem mēn gadijās, kas līdzīgs-nesamaksāja algas, taču nozagts nekas netika no firmas instrumentiem. Es domāju, ka šādai firmai ir daudz pretinieku, un kā vsp šie šefi var mierīgi dzīvot, jo daudziem bijušajiem darbiniekiem šajā firmā, vnk gribās viņiem iebraukt sejā!