www.sudzibas.lv Kiwi Bārs Bāra menedžments

Kiwi Bārs - Bāra menedžments

Labdien. Gribu izteikt savus komentárus par bāru Kiwi.Mans vīrs anglis ir liels regbija fans.Piektdien,18.09.2015 zvanījām uz bāru un jautājām vai būs iespēja noskatities regbija spēli,ar lielu entuziasmu darbiniece atbildēja -jā,nu protams.Mēs laicīgi ieradāmies bārā,lai atrastu attiecigu sēdvietu priekš spēles skatīšanās,regbija spēles Tv skaņā bija noslegta,tikmēr ok kamēr nesākās atklāšānas ceremonija,bet vēl joprojām Tv bez skaņas par ko, protams, milzu vilšanās,uz jautājumu oficiantei vai nav iespējams ieslēgt skaņu,nē,mums tagad ir basketbola spēle,uz manu iebildumu,ka dienā zvanījām un mums teica,ka redzēsim spēles norisi pilnībā,ne jau mēmajā variantā,tad arī atrada iespēju ieslēgt skaņu. Gribu pakomentēt savus iespaidus par bāru kopumā.Apkalpojošais personāls strādāja labi,bet kā ar bāra menedžmentu,tas nu man ir milzu jautājums.Eja pa kuru pārvietojas apmeklētāji un apkalpojošais personāls aizkrauta ar mucām-vismaz 60 !!!! kā minimums,ar grūtibām varēja atvērt tualetes durvis,kur nu vē izmainīties ar kādu,problemātiski.Kā ar apmeklētāju un darbinieku drošibu-pieņēmu kā tā ir avārijas izeja bet aizkrauta ar mucām,pie tam liela daļa no tām tukšas,sakarautas augstāk par cilvēka augumu,kas tā aizdomīgi zvārojas,ja kāds nejauši uzgrūžas.Un vēl vai nav iespējams noorganizēt,lai bārā strādā arī kāds puisis kas cilātu un pārvietotu mucas,vairākkārt redzēju,ka meitenes ar lielām grūtībām cēla nost pilnās mucas un pārvietoja uz bāru.Mans ierosinājums pārskatīt darba organizāciju kā arī apmeklētāju un darbinieku drošību.