www.sudzibas.lv Kitija Krāpniece

AtrisinātaKitija - Krāpniece

Pa Rīgu klejo Bauskas krāpnieku pārītis-. Īres krāpnieki. Izīrēja manu dzīvokli Rīgā, Akas ielā, un meklēja visādus iemeslus lai es nolaist cenu.
Ievācu informāciju par tiem. Izrādījās ilgak par 3-4 mēnešiem nevienā dzīvoklī neaizturas. Bija no Olaines izmesti par cūcībām 2015. gada beigās.
Manā dzīvoklī atskrūvāja aizkaru stangu un izspēlēja teātri, ka ta gandrīz uz galvas uzkritusi, un ka viss man dzīvoklī slikts. Bez tam, visu laku kasījās pie manas cepeškrāsns, teica ka dēļ krāsnis sabojājusi daudz produktu, gribēja lai es samazinu īres maksu par 80 eiro menesī.

ESIET UZMANĪGI.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 10.01.2017

Kitija vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

H hstkkl 10.12.2016

Tas ir no ukrainas, un pats čakarē īrniekus.
Romāns Jusips.

R RomānsJusips 10.12.2016

Smieklīgi ???? Lielākais krāpnieks šeit ir Romāns Jusips, kurš pat nevar no sava vārda to uzrakstīt. Un kurš mūs piekrāpa nevis mēs viņu ????

R RomānsJusips 10.12.2016

Un jau pat par adresi melo. Īstā adrese Ludzas iela 42/40