Kisa_rigaeu īpašniece Julija Korenika Instagram veikala - Slikts serviss

24. Februārī es pasūtīju kostīmu instagram veikalā, iepriekš samaksājot 100%. Kostīms maksāja 59 € ar piegādi. Profils norāda, ka piegāde ir 10 dienu laikā. Mēneša laikā periodiski jautājot veikalam kad tas tiks nosūtīts, man visu laiku teica ka viņiem ir kautkādas problēmas vai nu ar paražām, pēc tam ar pastu, tad brīvdienām. Rezultātā pēc 49 dienu pastāvīgas sarakstes es saņēmu pavisam citu kostīmu. Viņi teica, ka kļūdijās un atsūtīja man citu, un, kad es to atgriezīšu atpakaļ, viņi man atsūtīs manu. Bet tad izrādījās, ka mana kostīma vispār nav. Es lūdzu atgriezt naudu, uz ko man teica, ka viņi naudu neatdod, bet var veikt tikai apmaiņu. Es negribēju sākt visu no jauna un gaidīt vēl 2 mēnešus, tāpēc man piedāvāja līdzīgu baltu kostīmu, kāds viņiem ir uz vietas, Latvijā. Es nosūtīju atpakaļ viņu kostīmu (par savu naudu) , un pretī es atkal saņēmu kostīmu, bet ne solītā Baltā krāsā un ne savā izmērā. Rezultātā jau ir pagājuši gandrīz 2 Mēneši, es vairs nevēlos neko pirkt vai apmainīt no šiem cilvēkiem. Es tikai vēlos atgūt naudu par kostīmu un par preču nosūtīšanu atpakaļ!