www.sudzibas.lv Kirjan Studio Naudas izkrāpšana

Kirjan Studio - Naudas izkrāpšana

Gribu padalīties savā pieredzē par šo salonu. Ļoti silti NEIESAKU apmeklēt šo salonu, ja neesat gatavs šķirties no prāvas naudas summas. Kad pierakstījos uz matu tonēšanu pazvanīju un uzzināju cenu, kas būs jāmaksā ( 30 EUR). Likās pieņemami,tāpēc nākošajā dienā gāju uz salonu. Viss sākās jau ar to, ka salons ir mainījis adresi un jaunā adrese nekur nav norādīta, būtu maigi teikts, ka mazliet nokavēju, jo nekādas norādes nav izliktas, kur būtu jāiet un telefona nr., kas norādīts mājas lapā klusē. Beigās tomēr salons atradās. Salons likās zolīds, viss tīrs un kārtīgs, tāpēc nekādas aizdomas par krāpnieciskām darbībām sākotnēji neradās. Frizieris ļoti profesionāls un nokrāsoja ļoti labi, ar rezultātu biju apmierināta. Viss sākās ar mirkli, kad nonācu pie kases un bija jāmaksā. Izrādās, ka 30EUR maksā tikai pati matu tonēšana, ja grib, lai matus izžāvē tas maksā vēl 20EUR un pat par matu mazgāšanu un maskas izmantošanu izrādās ir jāmaksā vēl 5EUR, par to protams neviens nebrīdina krāsošanas procesā. Protams biju šokā, jo parasti viss ir iekļauts cenā. Es vēl saprastu, ja būtu matus krāsojusi paņemt 60EUR, bet par vienkāršu tonēšanu, kas lielu darbu neprasa un krāsa tāpat nomazgājas pēc pāris reizēm....nu nezinu. Beigās pajautāju, lai iedod man čeku un norāda visu, par ko es maksāju, bet kases aparāts diemžēl bija salūzis un nestrādāja. Paliku bez čeka, un izgāju no frizētavas ļoti sliktā garastāvoklī, ar sajūtu, ka esmu apkrāpta.
NEIESAKU IZMATOT ŠĪS FRIZĒTAVAS PAKALPOJUMUS NEVIENAM!!!!!