www.sudzibas.lv Kiploku krogs slikta apkalpošana

Kiploku krogs - slikta apkalpošana

Mēs ļoti bieži ejam paēst kompānija šajā restorānā KIPLOKU KROGā.
Apkalpošana kļuva šausmīgākā, ēdienu kvalitāte nēdēļas garumā visu laiku mainas. vienu dienu garšīgi, citā diena vispar šausmīgi izskatas.Arī bija tādās situācijas, kad tipa pašam jāpiet pie bāras letes, lai novāktu netīrus traukus un saņemtu rēķinu.Oficiantes tajā brīdi sēž pie bāras letes dzer alkoholu, pļapa ar nepazīstamiem cilvēkiem.Tāpēc laicīgi nevar izpildīt savus tiešos pienākumus.Es nesaprotu, kāpēc tieša priekšniecība neko nekontrole un neizvairas no tādiem šausmīgiem gadījumiem.Mēs uz šo restorānu vairs nekad neatnaksim.

K

X xxx 16.10.2010

Tu laikam runā par citu krogu. Esmu ķiploku kroga patstāvīgs klients jau vairākus gadus, un nevaru sūdzēties par ēdiena vai dzērienu kvalitāti. Tieši to pašu varu teikt par apkalpojošo personālu. Kā esmu novērojusi, viesmīles uzreiz, klientam ienākot krogā, pienes klāt ēdienkartes, tieši tāpat arī uzreiz tiek sakopts galdiņš, kad klienti ir atvadījušies un aizgājuši prom. Ja Tev ir nācies ilgāk pagaidīt, kad Tevi apkalpos, par ko Tu tagad par visām varītēm centies pazemot visu krogu, tad šāda attieksme no Tavas puses liecina tikai par Tavu netaktisko rīcību un neieciteību pret cilvēka darbu, kas ir visnotaļ noslogots. Tas, ka bārmenes-viesmīles runā ar nepazīstamajiem pie bāra, kas arī ir klienti, nedod Tev tiesības nomelnot viņas un bāru kopā.

I Inese 16.10.2010

Esmu arī pastāvīgs klients.Ja, nav vairs tā kvalitāte kas bija! Žeel!!!

O Osvalds 11.12.2010

Godīgi sakot, Jūs, Kristap, rakstāt kā tāds mazs, aizvainots bērns...
Pozitīvs atsauksmes par šo krogu varu sniegt ne tikai no savas, bet arī no savu Dānijas kolēģu puses, kuri reizi trijos mēnešos viesojās uz pāris dienām Latvijā, un pirmā vieta, kur es viņus aicinu, viennozīmīgi ir Ķiploku krogs. Pietam ne es, ne kolēģi nav vienīgie, kuri ir sajūsmā par latviešu garšauga-ķiploka izmantošanu visos ēdienus. Sajūsmā ir arī radi, draugi, paziņas un ārzemju viesi, kas šo krogu dēvē par Latvijas eksotiskāko maltītes ieturēšanas vietu.
Jāpiebilst, ka man, kā vīriešu pārstāvim, ļoti iet pie sirds pārdomātā viesmīļu apģērba izvēle dažādos svētkos!

Inese, Jūs laikam esat bijusi sliktā garastāvoklī vai arī Jūsu garšas kārpiņas ir sen kā beigušas pilnvērtīgi darboties, ja nespējat novērtēt ēdiena kvalitāti, kas Ķiploku krogā nav apšaubāma, bet tieši otrādi- apsveicama!

Ar cieņu, Osvalds.

J janis 29.12.2010

kiplok krogs nav limeni
mes ar sievu nolemam pavakarinot un pasutijam gan pirmo gan otro un saldo. un sampanieti otrais ediens bija tads ka ka visletakaja bistro butu labaks un galvenais ka pie rekina pieskaitija sampanieti un ta ari vinu neatnesa, varbut tas ir atkarigs kada maina strada bet nu sita nebija no labakajam.

L Lāsma 05.05.2011

Sveicināti!

Šī mēneša sākumā ar kolēģēm nolēmām apmeklēt mūsu iecienīto vietu nesteidzīgiem vakariem-Ķiploku krogu, kur kādu laiciņu jau nebija būts. Esmu vīlusies tieši apkalpošanas ziņā, jo mūs apkalpoja nekompetenta viesmīle, ko nekad agrāk šeit nebiju ievērojusi, pietam, es atvainojos, no viņas bija jūtams spēcīgs cigarešu aromāts, kas man, kā nesmēķētājam uzdzina riebumu un nosita apetīti.
Lai nu kur, bet apkalpojošā sfērā tā kā būtu jāpiedomā par to, kā tu uzvedies un kādu iespaidu par sevi atstāj. Es, protams, nenosodu smēķēšanu-tā ir katra paša brīva izvēle. Tomēr, ja pie manis pieliecas viesmīle, kas, pirmkārt, neprot profesionāli pildīt savu darbu, otrkārt, izelpo uz manis savu smēķētāju elpu, tas atstāj vispārēju negatīvu iespaidu par pašu iestādi.
Ķiploku kroga vadībai vajadzētu padomāt, vai ir vērts viena šāda cilvēka dēļ bojāt savu labo slavu un galu galā ļaut šādiem darbiniekiem bojāt klientu vēlmi pavadīt šeit vakaru.

Ar cieņu, Lāsma.