Kino Gaisma - Valmiera - Slikta attieksme

Nepatika attieksme, ļoti dārgas Cenas salīdzinot ar atrašanās vietu un arī vispārējo izkārtojumu dizainu. Šādu cenu varētu droši maksāt par Rīgas kinoteātriem, apollo vai forumcinemas. Nav nekāds luksusa kino. Darbinieki drūmi, nekādi, nav prieka atrasties šādā iestādā. Diez kas notiek aiz durvīm, varbūt vadība slikta. :) katrā ziņā, vairs neplānoju šeit doties. Labāk piemaksāšu un aizbraukšu uz rīgu noskatīties kādu jaunu filmu, kur biļetes Cena pat var gadīties lētāka ar labāku apkalpošanu un vispārējo interjeru.

T

Good Intentions 03.12.2022

Uz kino vai pie darbiniekiem atnāci ciemos?

T Troavejs 04.12.2022

Ja aizeju uz veikalu un palūdzu konsultāciju, tad es vēlos foršu attieksmi, pretīmnākošu cilvēku, nevis depresiju un bezmazvai "atšujies". Tizls komentārs. Moš esi daļa no vadības? :)

Good Intentions 03.12.2022

Dārgas cenas, bet gatavs piemaksāt vel un doties uz vienu galu pusotru stundu 110 kilometrus.

T Troavejs 04.12.2022

Protams, ka labprātāk apvienošu braucienu uz Rīgu nevis tikai uz kino bet arī citām aktivitātēm, kur saņemšu labu servisu un cenai atbilstošu kvalitāti.

T taisnibascinitajs3 04.12.2022

Var redzēt, ka kungs ne reizi dzīvē Rīgā kino nav bijis, tici man, tur būs pretī tikpat drūmas sejas , it īpaši tagad, kad Rīgā agri tumšs un viss dārgi. Manāmi var redzēt, ka cilvēki uz ielām ir īgni par visu, Jums laikam arī naudas problēmas un tagad jāizgāž žults par katru iztērēto kapeiku.

T Troavejs 04.12.2022

viss ko es gribu jums, taisnibascinitajs3 teikt ir, +L +bozo -father +ratio +get +dunked, luuzerim luuzera problemas, iedzersu alinju kameer anglijas izlase uzvar kartejo wc speeli. paldies. ataa

G Gulbenietis 04.12.2022

Valmiera un Cēsis nekad nav bijušas lētas pilsētas. Valmierā aug pieprasījums pēc dzīvokļiem jaunceltnēs. Par kādu kapeično kino var iet runa?

T Troavejs 04.12.2022

Kāds sakars dzīvokļa pieprasījumiem ar PSRS tipa kino un augstām cenām kas neatbilst kvalitātei?