Ķīmiskā Tīrītava Gaiļezers - Rupja pārdevēja

Kioska strādā ļoti nelaipna pārdevēja, un negrib strādāt. Šīs kiosks ir vienīgais pie gaiļ. slimnīcas, kurš apkalpo bankas kartes, tapēc, skrienot uz darbu uz juglas pusi, nolēmu tur ātri nopirkt cigaretes lai neiet uz blakusesošo BETA veikalu, jo jau kavēju darbu. Pirmkārt, kad piegāju pie kioska lodziņa, tā pārdevēja gāja uz skabūzi, paņēma salveti, demonstratīvi tajā pāris minūtes šņauca degunu, tad, nenomazgājot rokas, lēnam beidzot nolēma mani apkalpot. Paprasīju cigaretes, iedevu karti, viņa man prasa dokumentus tiesības vai pasi. Es saku ka man tiesību vispār nav, bet pasi līdzi nenēsāju (nu neviens normāls cilvēks piedodiet ar pasi, turklāt 22 gados, jau neiet āra). Es viņai tīri cilvēciski saku ka man nav dokumentu, varu parādīt ISIC kartiņu vēl no koledžas laikiem, nē vot tagad viņai jau bija princips nepārdot, nelīdzēja pat laulības gredzens, kas man bija uz pirksta. Un mani vēl aplāmāja, ka es tada un tāda prasu vel cigaretes, isic ir priekš mācībām, a bet autotiesības piedodiet ir priekš csdd, ja domāt pēc tādas loģikas! Pats galvenais, ka pirms manīm viena jauna sieviete pirka cigaretes, u tai viņa neko neprasīja! Ar to resno pārdevēju šīs nav vienīgais gadījums. Vienreiz es pirku etalonā 4 braucienus, viņa man sadeva baigi daudz čeku (tas bija pavasarī, tolaik par katru braucienu deva 1 čeku), nu es paņēmu to čeku 'pačku' un pagāju maliņā lai to visu sakārtot, tad tā cūka izskrien no kioska, un uz visu ielu sāka kliegt ko es te ar čekiem mētājos. Es nepamanīju, ka man pāris čeki izkrita, nu labi es savus pacēlu un izmetu, tad viņa man saka lai izmetu ari parējos čekus, kuri citiem izkrita, jau saburzīti ar apaviem uz asfalta. Nu es vispār biju šokā! Es esmu pārliecināta, ka neēsmu vienīga tada, kura cieta no tās pārdevējas rupjibas. Ļoti ceru, ka PLUS PUNKTA administrācija izlasīs šo sūdzību un pieņems vajadzīgos mērus.

K

D Dīdī 19.11.2010

Ja viņa būtu aizgājusi mazgāt rokas Tu būtu uzsprāgusi no dusmām:D

к крот 19.11.2010

Katrīna, atmet smēķēšanu!

E es 22.11.2010

man 29 gadi un pasi vienmer nesaju jo vienmer man prasa kad perku cigaretes

M me 15.01.2011

Zinu par ko tu runaa- vinja tiesam ir briesmigi nelaipna- drausmas. Brinos kaa darbadevejs vinjas attieksmi vel nav nokontrolejis un vinja nav atlaista? Tas vajprats jau kadus 3 gadus bojaa klientiem garastavokli.

I INESE 20.01.2011

Nu tad BEIDZOT ir sūdzība par šo "jauko" pārdevēju !!! Mežciemā dzīvoju jau ļoti sen. Par cik šajā rajonā vienīgais PLUS PUNKTS ir pie Gaiļezera slimnīcas, tad arī es eju tur iepirkties. Piemēram šobrīd man patīk akcija, kurā var krāt uzlīmes. Gandrīz KATRU reizi, kad strādā šī kundzīte, ir rupjība, konflikts. Viena konktrēta nepatīkama situācija- iepirkos PLUS PUNKTĀ par zināmu summu, plus vēl iegādājos papildus produktus ar mērķi iegūt pēc iespējas vairāk uzlīmes(tas takā būtu loģiski). Samaksāju naudu un - stāvu un gaidu uzlīmes... Pārdevēja laipni PASVIEŽ 6 uzlīmes (saskaitīju, ka man pienākas 9, jo SPECIĀLI pirku papildus produktus).Saku pārdevējai, ka - atvainojiet - mazliet par maz iedevāt uzlīmes. Viņa dusmās PASVIEŽ- nepārspīlēju- 18 gabalas !!! Ar komentāru - nu pietiek ?????
Varu teikt tikai, ka, ja PLUS PUNKTS rīkos akcijas, kurās es vēlēšos piedalīties, es došos uz tuvāko kisoku pie savas "draudzenes", jo DIEMŽĒL šis stāsts nav vienīgais- man (un ne tikai man) ir bijušas VAIRĀKAS nepatīkamas situācijas...

I INESE 20.01.2011

ATVAINOJOS PAR SĪKĀM KĻŪDIŅĀM- STEIDZOS !!!

S sonja 04.06.2011

Kāpēc jūs domājat, ka pārdevējai ar jums jāauklējas, jābaro enerģētiski vampīri ?