kimi

servisa galigie idioti. Iebraucam ar tojota celika servisa ar aizmugureja tilta problemu paradijas viegli klaudzieni. Servisa lielajiem viriem sakam ka laikam sailenbloki jamaina.sie uz pacelaja auksa un saka ne bukses labas zaldatini beigti.Nomaina zaldatinus bet nekas nemainas.Pec trim nedelam braucau atpakal un saku ka klaudzieni palikasi stipraki nu tad sakas lielie joki vajagot izbraukt vizinaju kadas minutes divdesmit iebraucam servisa pacel uz pacelaja lozna un brinas beidzot pasaka ka baka jamaina esot veca un tapec ka vibre un sitas pa kuzavu. kad pats paraustiju tjagas lufte bija uz kadi tris milimetri sie saka ka tas esot normali ka ta jabut. Pec ta es aizbraucu uz citu servi kur veci uzreiz pateica kas jamaina sataisija autinu vairs nekas neklaud un auto ripo tadi tur ir vareni meistari kam tikai spelu masinas skruvet un lauzt tas.

V