Kilo.lv - krāpšana

kilo.lv ir krāpšana! neiekrītiet, meitenes. programmas autors Andrius Pauļukevičs ir diletants bez izglītības, ar kura notievēšanas plāniem sabojājuši veselību jau daudzi cilvēki Lietuvā. sen zināms krāpnieks.

Z

L laimiite 15.08.2014

Es vispār nekad neesmu interesējusies par nekādām diētām internetā un tamlīdzīgam lietām, un tad pēkšņi sāņēmu e-pastā vestuli no Lines Greifānes, kas vairāk ir zināma, kā Candy, ar iespēju par 20% lētāk iegādāties šo diētu nekā parasti, likās interesants piedāvājums un augums man arī nav ideāls, tāpēc arī izdomāju bišk patērēties un pirkt šo programmu un vēl akcija, varbūt ir vērts pamēģināt.

1.kārt tam uzzināju, ka itkā tā akcija, ķipa tie 20% lētāk nemaz nav nekāda akcija, jo par programmu samaksāju 20 EUR, kas īstenībā ir standarta cena.

2. nekādas individuālas pieejas, neviens uz e-pastiem neatbild, neviens ar tevi nerunā, viņus dabūt rokā arī nav iespējams

3. Dietās laikā arī man svars palielinājās, kā pamanīju svara izmaiņas uz augšu uzreiz pātraucu ievērot visus nosacījumus un tagad jau ir ok

4. naudu atgirezt arī nemaz nav tik viegli, vismaz vai jāiziet cauri melu dekoratoram un tad kaut kad viņi tev ieskaita naudu un pat neatvainojas par savu slikto programmu. Arī viņi nemaz nepasaka viņi tev atgriezīs naudu vai nē, tu sēdi un zīlē.

NEKAD NEKAD NEKAD vairs neko nepirkšu no šiem krapniekiem

L log.janis 29.08.2014

Kaut kādas šausmas !!!
Viņu majsalpā kilo.lv rakstīts naudas atgriešana 30. dienu laikā, noteikti, tas ir tikai pmāns, lai piesaistītu vairak klientus!!! Neticiet šiem krāpniekiem un meļiem. Meģinaju naudu atgriezt bet šie man saka 14.dienas jau pagajušas un viss, Jus vairs nevariet atgriezt savu naudu. KRAPNIEKI ir tie KILO kapēc tad jāraksta, ka itkā naudu atgriež arī pec 30. dienām !!!

B baibuks 03.09.2014

Pilnīgi pareizi tās par tām 30 dienām visīstākās muļķības.
Māna cilvekus vien.

Kad jātgrež nauda tad viņiem ragi sūnās un viss, apgalvo, ka naudas atgriešana vien iespēja 14.dienu laikā.!!!

Es gan uzreiz uz PTAC rakstīju un zvanīju un viņi jau teica, ka visu noskaidros

S sauluxks 03.09.2014

Par šito visu BezTabu sanāktu labs stāsts :D :D

I incja 03.09.2014

Viņus jau apturēt nevar pilns e-pasts ar viņu piedāvajumiem atlaide 20% pēc tam atlaide 30% varbūt pa veti ar var dabūt?? Jau simtiem reižu rakstīju lai beidz sūtīt savas reklāmas
Kapēc lai es gribētu iegādāties viņu programmu velreiz, ja jau no tās atteicos iepriekš Nekā jauna arī nav un uzlabojumus neviens nav veicis
Ķipa spiež virsū savu programmu tik ilgi līdz tu nopērc, Lūdzu beidziet

D diiii 04.09.2014

sveiki par KILO.LV vienu sapratu ka shie ir KAARTEJIE KRAPNIEKI interneta. kaut kja likaas ka varbut tikai man nesanak ar so programmu neko saniegt bet es ta skatos, ka pec komentariem visi esam vienaa putraa. ar viru kopa sarunajam ka menesi pameginasim un rezultats bija baigi interesantais, mums abiem bija vienadas programmas, viendi treninu plani utt. Visus messagus no kilo ari sanemam vienadus tad ari sapratam, ka programma visiem ir vienadas. bet ta ka samaksajam izvelejamies pameginat programmu un paskatities kadi ir rezultati. nepagaja ne 2 nedelas un virs jau bija pienemies par 4 kg, man svars staveja uz vietas un ar to ari viss beidzas, versamies pie kilo par naudas atgriesanu, protams ka jau vienmer no sakuma neviens neko netaisijas atgriezt, bet tad kaut ka sanaca, parunajam ar ptac un uzzinajam kadas ir musu tiesibas un beigas jau viss bija ok, iznemot viru kursj no kilo programmas ari ieguva vel paris liekos kilogramus

L liepa68 04.09.2014

kārtējā KRĀPNIEKU iestāde, pēc tam kad esi samaksājis viņi paņem un pazud. Samaksāju un reģistrējos ar savu e-pastu un visu laiku nekas nastrādā, jau nedēļu tiek gatavots mans dienas plāns. KRĀPNIEKI. Gribu savu naudu atpakaļ!!!

K kumins. 08.09.2014

esmu ari kluvis par vienu no KILO.LV upuriem. Pirms pirksanas vini man stāstīja, ka vinju piedāvatais trenninu plāns ir patiešām labs un effektīvs un visi vinmēr ir sanieguši pašus labākos rezultatus un cilvēki vienmēr ir laimīgi. Ikdienā strādāju nakst darbu un vienojoties ar kilo viņi solīja manu programmu pielāgot tieši man. Jo tieši kopš brīža, kad sāku strādāt pa naktīm mans svars aŗī pieauga, pats visā vainoju sajukto dienas ritmu. Kad veicu samaksu un jau saņemu pirmo dienu plānu redzeju, ka šis plans galigi nav peilagots man. Kā gan es pa dienu varu ēst un sportot, ja tad es dodos gulēt, 24 h pēc kārtas būt uz kājam nav tas pat veseligākais dzīves stils. Ar pašiem melīgajiem KILO runaju par to viņu nekrietno apmānu, bet viņi uzskat, ka viss ir kārtībā, tas jau nekas ka programma galīgi nemaz nav man pielāgota. Tā visbeidzot viņi arī piekrita plānu pielāgot tieši man un jauno ēšanas grafiku atsūtīja man pa čatu, viņu pašu mājaslapā. Labi tas jau bija ok. Bet tas plāns bija tikai uz pāris dienām, kad šīs dienas jau bija beigušās nekādu jaunu plānu tieši man nesaņēmu. Un atkal šiem krāpniekiem par to ziņū, bet šoreiz jau viņiem viss bija vienalga un viņi neko nedarīja, pat neatbildēja uz e-pastiem. E-pasta arī viņiem ziņoju ka vlos atgirezt naudu atpakal, bet viss velti, tikai atbildēja, ka 14dienas jau ir pagājušas, jo viņi izsniedzot naudu tikai 14 dienu laikā no pirkuma izdarīšanas brīža.

Tā kā visi kas vel tikko nopirkuši kilo programmu iesaku prasiet naudu atpakaļ uzreiz, jo vēlāk jau vairs nesanāks.

Un kas attiecas uz idividualu pieeju tie visi ir vislielākie meli. Nticiet KILO

E egucis88 09.09.2014

NEPĒRCIET KILO.LV PROGRAMMAS. TIKAI LIEKI IZTĒRĒSIET SAVU NAUDU.

E Elīza priede 10.09.2014

pilniba piekritu tiem, kas saka, ka nevar ticet. mani neapkrapa, jo es biju aizdomiga uz- pirmkart pec testa veiksanas registrejoties uzreiz ir jamaksa. man pat nav iespejas piergistreties un izpetit iespejas, vajadzibas vai jebko citu. man uzreiz ir jagruz nauda. pietam-loti daudz drukas kludu. tas pienjemami tadiem, ka man, bet ne tadam officialajam lapam, kas megina ieviest uzticibu ka kaut kas baigi labs. dazas vietas nav saprotams, kas tur ir gribets pateikt!!! konsultacija radushajos jautajumos nav pieejama. nevar tur ne ar vienu sazinaties kaut vai lai noskaidrotu ka tad pariz ir japilda sada anketa.
del siem iemsliem ienacu paskatities seit. labi, ka neriskeju. par to naudu labak aiziet uz veselibas centru un sanjemt istu kosultaciju, lai ietu uz sporta klubu..

A aleksandrss 12.09.2014

Jā žēl, ka es nebīju tik attapīgs :(

Tagad viss ko esmu zaudējis ir tikai iztērētie zaļie. Tā skatos, ka visiem diezgan līdzīgas pieredzes ar šiem KILO.LV krāpniekiem. Ceru, ka PTAC rīkosies un nepaliks vienaldzīgi

K Katrina_ 13.09.2014

Man personīgi nav viedokļa par kilo.lv, jo neesmu izmēģinājusi viņu pakalpojumus, bet gribu pateikt, lai neesat lētticīgi un neuzķeraties uz tādu briesmīgu nomelnošanu. Un, protams, nedzeriet to zaļo pupiņu kafiju - vismaz principa pēc (jo, kas zina, varbūt tā kafija tiešām darbojas), neatbalsot biznesu, kas šādi izdarās. Palasiet komentārus ar kritisku aci un redzēsiet, ka viss ir tieši tā.

S sunshine_ 15.09.2014

Nu nezinu kā ir ar tām pupiņām, bet biju kāda no kilo klientēm, kas beidza savu sadarbību ar mēģinājumu atgriezt naudu un drausmīgu pieredzi ar šo uzņēmumu. Tāpēc no savas personīgās pieredzes, kā jau arī ieprieks rakstīju nevienam neiesaku iepīties ar šiem KILO.LV meļiem

S skujina 16.09.2014

KILO.LV IR KRAPNIEKI UN PROGRAMMA VISPAR PIEMEROTA TIKAI BEZDARBNIEKIEM, GALIGI NEDER STRADAJOŠA CILVĒKA DIENAS RITMAM.

UN IDIVIDUALA PIEEJA TIEŠSAITES PALĪDZĪBA IR PILNĪGĀKĀS MUĻĶĪBAS, NEVIENS UZ TĀM ČATA ZIŅĀM NEATBILD

UN PAR IDIVIDUĀLU DIETALOGU UN TRENNERI VISPAR VISLIELĀKIE MELI

KILO IR VISLIELĀKIE KRĀPNIEKI

R Rudzits 22.09.2014

Uz Policiju šos krāpniekus, gribu savu naudu atpakaļ, cik var melot un krapties vai tad nepietiek?

D DBL 22.09.2014

Nevaru nepiekrist, patiešām viņiem izstā vieta Policijā. Pēdējo naudu izkrapj kā nav kauna. Patiešām ir bieži dzirdēts, ka cilvēkiem izdodas notievēt ar interneta programmu palīdzību, bet šis nebūs tas gadījums. Nenoticiet šīm viņu muļķībām konsutlācija ar dietalogu un idividuālas nodarbības. Samaksāju 20 EUR un tā nemaz nav tā naudu, ko šobrīd varētu tā vienkārši mētāt pa labi un pa kreisi. Gribēju tikai nomest svaru un lai pret mani izturas, kā pret parastu cilvēku nekā nezin pret ko es taču tomēr maksāju par pakalpojumiem un gribu lai arī pret mani izturās ar cienu. Salasījos arī viņu reklāmrakstus Delfos un vip.lv tāpēc arī bija manī tāda pārliecība, ka tomēr sanāks, bet kā saka cerība mirst pēdējā :( Vēljoprojām ceru, ka godīgums uzvarēs un es spēšu atgriezt savu naudu

E Elīza priede 23.09.2014

"" Palasot komentārus, ir pilnīgi acīmredzams, ka kāds cenšas nomelnot uzņēmumu un pie reizes pareklamēt savu uzņēmumu - zaļo pupiņu kafiju :D Paskatījos dažu komentētāju profilus, kaut kā šī ir vienīgā sūdzība, kurā tie piedalās. Būtu vismaz nomaskējuši savas darbības, iekomentējot arī kaut kur citur.

Komentēja: Sep 13, 2014
Katrina_
""

katrina, tu pamuljkje!!
ir cilveki, kas grib ielikt atauksmi par sliktu piererdzi, bet jakomente pieregistrejoties.. tas nozime, ka biezi tas atsauksmes bus vienigas. es jau 4 reizi registrejos, jo neatceros ieprieksejos datus. un ne visiem ir sliktas pieredzes tik daudz.
un tad ja kadas ir viltus vai ar reklamu, tapec visas ir nepatiesas? tu izmegini, tad parliecinasies ir vai nav..
te nav socialais portals. ienac- uzzini ko vajag, padalies- un aizej.

pasai te ari ir tikai 2 atsauksmes.

T trakaisssss 26.09.2014

Protams, ja ir velme pārliecināties par komentāru patiesumu pašam jāņem un nevajadzīgi jāiztērē tie 20 EUR, bet neticu, ka rezultats bus kaut kads savādaks kā citiem

A agnese2 03.10.2014

Kauns ka Latvijā ir šādi kranieki. Visi to vien dara ka par vēlēšanām domā un galīgi jau valsts ir aizmirsus par visām ētikas un patērētju aizsardzības tiesībam . Ko PTAC šobrīd dara??

Sie ir kartejie krapnieki kas piesūta tev pilnu meilu ar e-pastiem, ka palīdzēs nomest svaru un vēl nezin ko bet beigās pirmie nozūdu.

NEKAUNIBA

N nikns vilks 14.10.2014

Ko vēl labu var gaidīt no kontrobandistiem

Diētas un citas programmas nav KILO.LV galvenais bizness