www.sudzibas.lv kiki Studenti ciess badu

kiki - Studenti ciess badu

Studentiem ir par maz ar stipendijam ko izmaksaa, es gribeetu redzēt pašus valsts vīrus kam jaizdzīvo ar 10 ls nedēļā! Mes studenti vnk ciešam badu.piemeram es gatis-mana stipendija arii netika parskaitita laikā jo redziet parex bankai atkal kautkas netaa sanacis, un tagad atbraucis uz skolu es macos ar tukssu vederu un mana draudzene kas ir stavokllii un studee ar mani arii vienkarsi ir spiesta neest un tas viss tapec ka valstij ir zel naudas prieks mums, bet priekš ... Vinniem neka nav zel!redziet pie ka tas novedis-pie krizes!ja nemak valsts rikoties tad ejiet...!!!

G

F FAKTS 25.11.2008

Tadus studentus mest ara no augstskolas, lai par setniekiem iet stradat! Izlutinaties, kretini slinkie.

S SUPREMO 25.11.2008

Studentiem prezervatīvi un darbs ir sveša lieta? vajag laicigi meklēt darbu, un lietot prežus tad nebūs problēmu.

L LLLL 25.11.2008

Pastrādāt pa vakariem nav problēm.
Un ja jau pats esi no pagasta, tad 100% jābūt kautādam dārzam.

S SUPREMO 25.11.2008

Vēlāk tādi idiņi klaigās man ir augstākā izglītība, man lūdzu algu lie;u, jūs tur strādnieki esat loho kam par kapeikām jāšancē-bet man tak augstāka, es tak pasaules naba. Lohi esat lielākoties.Daudzi nemaz nestudētu, ja būtu tikai budžeta grupas, jo par stulbu eski izturēt, a tagad katrs lohs maksā un tipa mācās! TE skaidri redzams-dauņu bars

Z zakene 25.11.2008

piekriitu komenteetaajiem!!! tak ja nevari pavilkt, ej straadaa un meitenes zeel, ar galvu jaadomaa...

T toony 25.11.2008

Arī piekrītu - ej strādāt! Es arī esmu studente stāvoklī un strādāju un nekas... nesūdzos.

L Lepi 25.11.2008

Tu taču no laukiem strādāt jau māki. Ar ēdamo taču var palīdzēt senči. Par pārējo jāsāk pašam tagad domāt. Man radi no Maltas -mācās un strādā, nesūdzas pat mums sagādā lauku labumiņus. Protams vecāku atbalsts viņiem bija sakumā. Toties tagad viss ok labi pelna.

N ninja 25.11.2008

ja sanem stipendiju, tatad loti gudrs un spejigs students!;-)
zel, ka nav atbalsta no gimenes, ja jau valsts pieskirtie 70, - ir vieniga iztikas nauda..
stradasanu ne vienmer ir viegli apvienot ar studijam, ja grib palikt limeni un negrib ari izdegt un parversties par naudas/varas vergu. sobrid vairums augstskolu vairs nevar vnk lunit, jamacas ir visai citigi dienu un nakti, tapec darbs ir pamatiga papildus slodze, ipasi, ja stude pilna laika studijas.

I ingus 25.11.2008

NU, ja man butu tada situacija, tad jau gan ka iespeju kaut ko nopelnit pasam, atrastu. Tik tiesam, var tacu atrast kaut vai kadu vienkarsu darbu majas.
Bet vispar jau ari taisniba no vienas puses, valsts par studentiem nedoma. Nekas cits neatliek ka pasam cinities.

A anna 25.11.2008

Nu jau gan baigais students, par rakstīt īsti neprot. Šausmas. Par kādu stipendiju vēl var būt runa:(((

T toony 26.11.2008

A par kādām mācībām var iet runa, ja uztaisījis bērnu? Viss, mācības pie malas un strādāt! A ko domāji - ar stipendiju bērnu pabarot un apģērbt varēsi? Ar galvu no sākuma vajag domāt, nevis ar galviņu un tad varētu ko pārmest par stipendijām...

A agnis 26.11.2008

Nav jau tik traki. Vajag domat. Galu gala, ja esi no laukiem, tad tev ir zinamas prieksrocibas - ja nav slinkums un ir uznemiba, vari vest lauku produktus uz pilsetu. Es pats ta dariju. Tapat nevajag gaidit kad kadi labumi kritis no gaisa, bet jaiet piestradat - varbut nepelnisi uzreiz daudz, bet taupigi terejot visam nepieciesamakajam pietiks.
Ir jadoma pasam pirmkart par sevi. un kur gan prats studentam, kam nav kur dzivot, ko est, pastaviga darba taisit bernus? Idiotisms

K Kiki 15.05.2020
Kļūda

Man ir jautājums, cik ilgi pēc tiešraides TV Tvplay ievieto jaunākās filmas un seriālus, jo jaunākais seriāls Sapņotāji sākas 16.30,bet 9-tā sērija vēl nav ievietota!