www.sudzibas.lv Ki Koks Nekorekts uzņēmējs.

Ki Koks - Nekorekts uzņēmējs.

Mīļie draugi ,paziņas ikdienā un virtuālajā pasaulē!Ja Jūs esiet sadomājuši savai mājai vai dzīvoklim iegādāties nevis veikalā pirktas mēbeles , bet gatavotas no koka un galdnieku rokām ,tad doties uz galdniecību ,Talsu novada Anužu ciemā pie INTARA KURŠINSKA (K/I KOKS) .Viņš ir meistars pie kura var pasūtīt visu nepieciešamo sadzīvei ,piemēram ,vajadzīga taburete ,kumode ,logi ,durvis ,kāpnes ,virtuves un guļamistabas iekārtas ,lūdzu. Viņš atbrauks , izmērīs ,samērīs ,uzskicēs un lieta darīta .Norunāsiet termiņu ,kādā pasūtījums tiks veikts .Jā ,lieta darīta ,vēl paņems avansu ,un tad varat gaidīt nolikto laiku .Pienāk noteiktais mēnesis ,datums ,bet nekā .Paiet viena nedēļa ,otra ,diez kas nu būtu atgadījies ?Jāsāk taču uztraukties ,vai ne ?Jāzvana un jāpainteresējas ,kas atgadījies ,bet ,ak tu ķibele ,Intars neceļ klausuli un arī uz neatbildētajiem zvaniem neatzvana .Ko nu darīt ?Jābrauc uz darbnīcu un jāķer priekšnieks pie rokas ,jo izrādās viņa strādnieki (redzu 4 puišus) par tādu pasūtījumu nemaz nezina un ražošanas procesu vēl nemaz nav uzsākuši .Seko visādas atrunas ,ka pasūtījumu daudz ,darba daudz .Mīļā miera labad ,piekrītu jaunajam termiņam ,varu taču pagaidīt vēl vienu mēnesi ,ja jau trīs esmu gaidījusi .Šoreiz gan Intars pazvana norunātajā dienā un pats atbrauc mēbeli man ” uzstādīt” ,bet aizbrauc ar vārdiem uz lūpām ,ka apdari kāds no čaļiem veiks nākamajā nedēļā ,jo neliks jau brīvdienās strādāt .Bet ,ak vai ,izrādās ,ka tas nemaz nav tas ,ko pasūtīju ,bet kā lai pierādu ?Skices man nav un apstrīdēt nevaru un pasūtījuma brīdī klāt kā arī liecinieks neviens nebija .Bet nu lai ,samierināšos ar to ,kā ir .Diez kas atgadījies ?Papīra gabaliņš pazudis ,vai kā ?Noskaidrošu tad ,kad atbrauks veikt apdares darbus ,bet maksāt gan neko vairāk nemaksāšu ,arī es varu būt reizēm riebīgs .Tā tā darba diena nav vēl pienākusi un pagājis atkal mēnesis .Sakiet man ,ko šāds meistars var iemācīt un prasīt no saviem audzēkņiem ,ja viņš ir darbmācības skolotājs arī Valdemārpils vidusskolā .Ko mācīties no manas pieredzes ?Ja gadījumā gribat gulēt jaunā gultā vai staigāt pa jaunām kāpnēm ,tad viss pasūtījums ir ”stingri jāatrunā” un jāslēdz rakstisks līgums ,kurā jānosaka izpildes termiņi un jānosaka arī soda naudas apmēri ,par katru nokavēto dienu .Citādi ar šo cilvēku sadarboties nav iespējams ,jo viņam nav ne sirdsapziņas pārmetumi ne kauna sajūta ne pret sievieti ne pret sirmgalvi .Intars naudu mīl, bet tā pie viņa ir kā” caurā zeķē” .Te vietā ir arī paruna ,gribi ienaidnieku ,aizdod naudu ,jo to iedosiet kā kādai labdarības organizācijai .Diez kā viņš tiek galā ar savām saistībām pret saviem darbiniekiem ,bērniem un valsti ?Tiem arī ir jāgaida ?Būs jāpainteresējas .Jo cik zinu ,neesmu es viens tāds.Tā kā esiet ,lūdzu ,uzmanīgi un mācaties no manas kļūdas!

P

B BIBIS 15.09.2017

ta tu sievietis vai vīriete beigugalā?

E Eduards Katajevs 05.06.2018

Diemžēl ir jāpiekrīt ikvienam vārdam, kas šeit rakstīts par Intaru Kuršinski. Man bija tas prieks ar viņu sadarboties 2009.gadā un tad viņš pasūtījumus veica ļoti labi. Diemžēl kopš tā laika cilvēks ir ļoti mainījies uz slikto pusi. 2017.gada oktobrī paņēma manu jauno pasūtījumu un avansu, solīja ka pēc pāris nedēļām būs gatavs. Un tālāk sekoja bezgalīgā termiņu atlikšana un neatbildēšana uz telefona zvaniem. Viss nedaudz sāka risināties tikai tad, kad es 2018.gada aprīlī (jeb 6 mēnešus pēc sākotnējā solītā darbu izpildes termiņa!) ierados pie viņa mājās. Tad viņš beidzot noorganizēja vismaz daļas darbu izpildi, lai nosegtu saņemto avansu, bet atlikušo tā arī nekad neizdarīja. Nevienam neiesaku iesaistīties darījumos ar Intaru Kuršinski!