www.sudzibas.lv KFC Slikts serviss

KFC - Slikts serviss

Redzot Google Maps reitingu, neizbrīna, ka saņemām tiešo to servisu, ko saņēmām.

Veicām pasūtīju (bija vel 2 cilvēki rindā) : Asie spārniņi 15gb, lielais komplekts ar Frī un dzērienu.

5-7minūtēm paejot - pienāca pie mums Andrejs/Aleksejs (neatminos vārdu, bet nu viens no diviem) un pateica, ka diemžēl spārniņi nav gatavi un būš jāgaida vel minūtes 10-15 (pa virsu tam kas jau nogaidīts) un ja negribam gaidīt, vai varam ko citu paņemt labāk.

Teicām ka neko citu negribam , bet gribam spārniņus , un ja spārniņus tik ilgi jāgaida, mēs steidzamies, lai atgriež naudu. Atbildēja, ka nedomā, ka to var izdarīt, bet ies painteresēties.

Pagāja minūtes 2-3 , no viņa ne ziņas, un redzu , ka vazājas apkārt pa virtuvi neko īsti nedarīdams, Ejam pie kases klāt, un meitene atsaucoties uz mūsu pasūtijumu , saka tieši to pašu - Ka spārniņu nav, jāgaida 10-15minūtes... Sakam, ka kolēgim jau teicām, ka nav iespējas gaidīt, un vēlētos naudu atpakaļ - uz ko mums atbildēja, ka tas NAV iespējams. Jo mēs pasūtijām kā adekvāti cilvēki pie pašapkalpošanās aparātiem , nevis pie kases. Protams, saprotu , ka ir 21 gadsimts, un mums ir kaudze risinājumu, bet diemžēl laikam Alfā nav KFC spējuši parūpēties par vienotu sistēmu , kas ļautu veikt naudas atgriežšanu , ja ir iegādāts pie pašapkalpošanās aparāta kautkas...
Nu variantu nav - gaidam, par spīti tam ka kavējam. MUms atnesa beidzot mūsu ēdienu , un teica, ka dāvana kuponus mums ar ēdienu par gaidīšanu un pacietību... Skrienam uz mašīnu, sākam jau braukt un te nu re - mums ir asie spārniņi, dzeramais - bet FRĪ kartupeļi netika ielikti... Rindā burtiski bija 3 cilvēki. Ir neapmierināts klients jau, un vai tiešām nevar izsekot līzi tam, lai pasūtījums būtu ar visu nepieciešamo ?

Par kuponiem klusēšu... uzdāvinaja kafiju...

Izvairaties pēc visām varītēm no šīs iestādes attiecīgajā tirdzniecības centrā. Akropolē NE reizi nav bijušas problēmas , bet Alfā - pirmā pieredze un pilnīgs p*z.

Dati par iepirkuma veikšanu :
18-04-2021 14:40
Dok : 0038122

R

Janis85 25.04.2021

joptik, kartupelīšus neiedeva un bija jāgaida 20 minūtes, lai svaigus spārniņus iedotu, nevis kuri atstāvējuši stundu.