www.sudzibas.lv Keramiskais dūmvads Jawar nekvalitatīvi bloki, nemaksā pvn

Keramiskais dūmvads Jawar - nekvalitatīvi bloki, nemaksā pvn

Tik nekvalatatīvus blokus kā Jawar skursteņiem nebiju redzējis! Nopirku dūmvadu pie sia "kd montāža", viņi piegādāja uz norādīto adresi. Par piegādi uz Baldoni noplēsa 30, - Ls, bet visslielākais pārsteigums bija, ka sākām kraut ārā blokus - bloki bija traģiski, apdrupuši, šķībi. Kad bijām apmaksāt, tad pārdevējs parādīja normālus blokus, bet atveda pavisam citādākus. Un vēl, keramikas caurulei bija apdauzītas malas. Uz jautājumiem kādēļ tā, atbilde bija tāda ka viss tur ir LABI un ka to ar līmi var salabot. Bet man liekas ka tas bija jāsamaina... Iesaku padomāt pirms pērkat, Un pajautājiet Čeku, jo šits kantoris nekautrējās cenas saukt bez PVN, tātad bez Čeka un bez garantijas

K KD montaža 10.03.2010

Mes tam nepieritam!! saprotam tas šobrit ir liela konkeuence bet tas ir gan negodīgi..
Mums ir reāla adrese un noliktava, klienti pirms pirkuma var apskatieties prece un apmainīt..
Uz visu produkciju mums ir CE certifikati kuras pievieno ražotais..
Sūdzības no klientiem šo gad mums nebija..

Noliktavas adrese
Rāmavas 4, Rāmava
www.jawar.lv

P pāvels 10.03.2010

Pirku Jawar dūmvadu. Ir OK. Cena arī ļoti laba.
Jebkurš šos dūmvadus var apskatīties DEPO veikalos. Bet izmantojot jawar.lv sanāks lētāk.

G Gaidis 12.04.2011

Nu nezinu, nopirku Jawar skursteni, bet bloki tādi sķidri, līmeņojot 3 bloki vienkārši izjuka. liekas izmaksas radās... blokus var viegli dabūt, bet tikai tos vajadzēja nopirkt papildus