www.sudzibas.lv Kepler Ņem priekšapmaksu un pazūd

Kepler - Ņem priekšapmaksu un pazūd

Uzmanieties no ši būvmateriālu (Osb - 3, mdf) pārdevēja (Sia "kepler" lv - 40103276513, mežrozes allažu pag., rīgas raj. Rinalds keplers). Ņem priekšapmaksu un pazūd, klausuli neņem un apmaksātās preces nepiegādā.

E

S SlimeAndPunishment 24.11.2020

Labs vakars, dāmas un kungi! Ja kāds vel ir ieinteresēts nosodit krāpnieku, ir informācija, kur tas dzivo (Zviedrījā, personīgā privatmajā). Mani tas tips nekrāpa, bet dusmo riktīgi, slikts viņš ir, kā to izteikt? Precīzas pretenzijas man nav jēga šeit rakstīt, bet skatos viņš no 2011. līdz pat 2015. krāpis cilvēkus. Un mierīgi dzivo, izīrē mājokļi strādniekiem, sievai nopirka 2018. gada "bembi" un vēl čakarē prātu strādniekiem. Tēlo "enğeli", stāsta "kā vajg", bet pats krāpnieks. Ļoti ceru, kā kāds no viņa upuriem šito izlasīs