Kenganets

Ireju pirms 2-viem gadiem Ķengargaa dzīvokli un bija man interneta pieslēgums Sia kenganet. Dzīvokli man uzteica un nacās man to atbrīvot un ateikties no pakalpojumiem kabeļtelevizijas, laikrakstiem, autostavietas un interneta protams es vinjus informēju rkstiski pēc labticības.apmeram pec pusgada pie mani uzaicināja uz paklāja CREDITREFORM ka es esmu parada 50 Ls nu labi sagadaju izzinas no Kabeļtelevizijas ka ateicies no pakalpojuma uzradiju ireslīgumu un uzteikumu uzradiju pirkuma līgumu ka esmu iegādājies citur dzīvokli un protams līgumu ar lattelekomu kuri mani tagat nodrošhina ar internetu itkā lika miera bet shodien dienu pirms ziemassvetkiem sanjemu no CREGITREFORM draudu ka es esmu KENGANETAM PARADA 232,46 LATUS andris