Kenganets

Ja Jūsu interesēs ir iegūt inernetu kas nepazūd ik pēc 2 vai vienas dienas, kur nepaiet nedēļa ka pie tevis mājās 3 reizes ir pabijuši šīs firmas meistari, apmaksāt rēķinu pa 8 Ls par 10 pieslēguma dienām(mēnesī ir 10 Ls) no kurām 5 dienas var teikt ka internets nav bijis-TAD ŠIS IR DOMĀTS TIEŠI TEV-SUPERĪGĀ FIRMIŅA ĶENGANET:P

L Liene 11.10.2006

Piekrītu, mēs atteicāmies jau no šis firmas pakalpojumiem pēc pirmā mēneša kad varēja lauzt līgumu.Internets zem jebkuras kritikas.Šķiet ka ilgākais ir 2 dienas kad internets nebūtu pazudis.

V valera 22.12.2006

neznaju kak u ostaljnix , no u mnja poslednee vremja 4to-to 4asto pereboj , lagi ...osobeno po ve4eram... poxodu pora pro6atsja:((

L Liga 12.09.2008

Jau 5-to dienu nav interneta. Man mērs ir pilns. Eju lauzt līgumu.
Nevienam neiesaku šo firmu - īsts kaktu kantoris!!!

N nix 12.09.2008

nu jā tas ka šiem innets beiži mēdz pazust ir patiesība, bet kautkā pedējā laikā viņi to kompensējuši ar ātrumu - vismaz man nets ir palicis vismaz 3x ātrāks kā bija par to pašu maksu.
a par pazudušo netu šonedēl man arī piebesīja - es viņus bombīju ar jautājumiem 5x dienā kad bšu nets un kad piezvanīju uz grāmtavedību un plaintekstā pateicu ka ar rītdienu mainu provaideru tā nets parādījās pēc 15 min :)

O OLEG 13.11.2008

ja polzovalsja ih uslugami .ni kachestva ni skorosti . pereshol v druguju firmu .stalo luchshe. a kto-to znaet kuda mozno pozalovatsja na nih