www.sudzibas.lv Kekava,autoserviss SIA,KRAFT, Darznieku42 krapnieciba ,nolaidiba nekadas uzticibas tadiem cilvekiem

Kekava,autoserviss SIA,KRAFT, Darznieku42 - krapnieciba ,nolaidiba nekadas uzticibas tadiem cilvekiem

Man autinam vajadzeja ritenu savirzi, samekleju interneta SS.LV Kekavas novads, Autoserviss SIA KRAFT, Daarznieku ieka42, labi pierakstos aizbraucu norunata diena un laika, kads jau bez pieraksta prieksa gaidu minutes 40 tad nem skatities, vajagot nomainit priekseja tilta plauktam bukses, japasuta, labi sutiet, pierakstos no jauna rinda, atbraucu pec nedelas, varot nomainit bukses un uztasit savirzi riteniem 3-4stundas labi, atstaju masinu lai taisa, atbraucu norunata laika masina jau ara viss esot padarits vajag tik maksat, maksaju un aizbraucu .Braucot jau liekas ka nav ta ka vajag, atpakal nebija laka braukt bet tie tacu meistari ????????????????? Ta ka esmu soferis gadus 40 domaju maja japarbauda kas tur grab un vispar . Pacelu masinu nonemu vienu riteni lai var redzet- Savirze vispar nav taisita, redzams pec skruvem un uzgrienim un pats galvenais ka skruves prieksejam buksem nebija pievilktas tapec ari plaukts kustejas braucot. Nu veci, man kauns ka jus tur stradajiet, ne naudas man zel bet kauns ka tadi jus esiet .

R

J Jānis 06.11.2010

seetas serviss, seetas meistari, ko vari gribeet, labaak samaksaa mazliet vairaak un salabo servisaa ar garantiju, vai arii sameklee kaadu paziistamu meistaru.

A Antiņš 07.11.2010

Visus šos laikus braucu uz šo servisu, bet neskāpēc man nav bijušas problēmas...Es saprastu kad mašīnas īpašnieks būtu jauns gurķis bez pieredzes un saprašanas, bet ar stāžu-tad man nav ko teikt...Būtu aizbraucis un pateicis(ja tādas lietas), bet nevis bazūnējis pa visu Latviju-it īpaši šajos grūtajos laikos.Varbūt tā nav pat bijis un TU esi konkurents kurš grib IELIKT koku spieķos...Šajās sūdzībās tiešām ir daudz TĀDU KRETĪNU kas godīgus cilvēkus vienkārši aplej ar SŪDIEM.Neskatoties uz to es arī turpmāk brauks uz šo servisu.

A ainis 07.11.2010

Ausekli ir tada sajuta, ka tu esi tas laimigais servisa ipasnieks, es esmu no tiem kuram ir bijusas nesaskanas ar so iestadi!

A Antiņš 08.11.2010

Diemžēl Aini Jūs varat ar savām sajūtām sist sev kulaciņā un smērēt sev matos(ja tādi Jums ir...), jo es neesmu īpašnieks, bet dzīvoju netālu un tuvākais servis ir tieši šis.Ha, ha, ha...

A ainis 08.11.2010

Ha-ha neviens no klientiem nejies jau tik loti cinities un apvainot cilvekus kas taja servisa ir pabijusi! Man jau teica, ipasnieks esot rupjs, bijusais zeks nu luk ir taisniba! Lielaka dala Kekavas nebrauc uz to bleza servisu !!!

A Antiņš 08.11.2010

Redz kur ir pierādījums-(Ainis MELIS).Pirmajā komentārā paziņo ka esot bijis servisā, un ir bijušas problēmas...Otrajā komentārā-ka viņam ir kaut kāda tante kura ir teikusi...Ar to viss ir skaidrs...TUFTALOGS kurš gaisu jauc...Tādus cilvēciņus es tiešām neieredzu un viņi ir nožēlojami...un tādu ir pilns šajā sūdzību portālā.Kā saka krievu paruna-ģimene bez kropļiem nepastāv...

O o 08.11.2010

ne Auseklis, bet īsts Bļausteklis: problēmas ar lasītprasmi? vai nezini, kas ir pierādījums?
1. komentārā problēmas servisā
3. komentārā, ka par īpašnieku to teica.

kur tu redzi kādu pierādījumu saviem pieņēmumiem?

A ainis 09.11.2010

Tads gudrinieks, kura komenta es teicu ka esmu tur bijis? Es rakstiju neseskanas bijusas, Ausekli lohhhhh !

A Antiņš 27.11.2010

Aini tu esi stulbs cilvēciņš-kā tas var būt, ja neesi bijis vispār tajā vietā, bet nesaskaņas ir bijušas?????Par tādiem izteicieniem un apvainojumiem Ķekavā dod pa ģīmi...

O o 27.11.2010

Kas tas par ausekli? Kāds vietējais Ķekavas varonis, kuram smadzeņu pamaz, bet internetā visiem gatavs dot pa seju?

M MārtiņšPetrovskis 30.11.2010

Esmu autoservisa īpašnieks, Mārtiņš Petrovskis, ja kādam kādas problēmas, zvaniet, rakstiet, brauciet, kam negadās kļūdīties, varbūt arī man vai kādam no maniem meistariem, jo nekļūdās tas kurš neko nedara. Tālr.29240829, e-pasts [slēpt]@inbox.lv, Dārznieku 42.

J janis 08.07.2011

nebrauciet uz šo servisu, meistars māk tikai lampiņu nomainit un diemžel ari to ar lielam pūlēm.un klau martiņ, beidz čakaret auto ipašniekus ej labak zeķes adīt, SAPRATI????

M maris 14.07.2011

biju vienu reizi mineta servisa, noteikti neiesaku.cilveks isti nesaprot no masinam, bet naudu grib it ka atrastos dilera servisa.

R ritvars 16.07.2011

ja!!!saja servisa neadekvati -kosmiskas cenas un pats galvenais tas meistars tipo meistars, nemak remontet masinas

A audiks 29.08.2011

Pilnigi piekritu, cilveks nejedzno masinam pilnigi neko, pat ellas filtrs nezin kur isti atrodas.Neiesaku nevienam

J [email protected] 30.08.2011

tas meistars nem par masinas pacelsanu 5 ls uzreiz uz vietas.NEIESAKU SO SERVISU PAT IENAIDNIEKAM!!!