www.sudzibas.lv Kebabs Fix Kebabs no kāpostiem...

t/c Alfa , KEBABS - Kebabs no kāpostiem...

Tirdzniecības centrā ALFA ir uzņēmums KEBABS direktors Rolands ZABLOCKIS.
Nav pasaulē lielāku krāpnieku par Latvijas tirgotājiem, gan pašmāju, gan ārzemju.
Esmu spiests pārtikt sabiedriskajās ēstuvēs. Bieži tās mainu atkarībā kur atrodos un
kad sagribās ēst. Zinu gandrīz visas Rīgas centrā.
Varu pastāstīt kam interesē, ka visbriesmīgākā ēstuve ir t/c ALFA "KEBABS" un
viskrāpnieciskākais Latvijas tirgotājs ir tās direktors Rolands ZABLOCKIS.
Diemžēl nezinot apstākļus pasūtīju kebabu. Tas skaitās gaļas ēdiens, bet ko
tirgo ZABLOCKIS - pilnīgi bezgaršīgā plānā pankūkā ietīti apšaubāmas kvalitātes
termiski neapstrādāti netīri kāposti . Viss . Ak jā , bet gaļa. Nevarēju to atrast ,
gāju pie pārdevējas. Viņa atrada tas bija gaļas gabaliņš pelēcīgas , ļoti plānas
kāpostu lapiņas biezumā apmēram 2 reiz 3 cm lielu laukumu Tam cauri varēja
saskatīt gaismu. Par šo kulinārijas brīnumu samaksāju 2 LVL ?! Es to novērtēju uz 5 santīmiem, pie nosacījuma, ja to var ēst.
Lūk tas ir bizness latvijas gaumē. Kaut zablockis pārceltu savu ēstuvi uz Īriju. Tur viņu ātri ieliktu
aiz restēm. Bet tādi jau nebrauc nekur prom. Aizbrauc normāli cilvēki nevis kretīni.
Edgars.

E

A amneezija 18.01.2012

Savādi, es gan ejot uz sabiedrisko ēstuvi nezinu neviena direktora vārdu un uzvārdu :)))

Pegija 29.04.2014

Ja kāposti netīri, tad par to lielākā mērā atbild pavārs. Jo tas taisa salātus.
Gaļa, cik nu viņa ir, tik ir, liek pēc noteikta svara.
Pati esmu strādājusi šajā uzņēmumā, protams, ne t/c ALFA, zinu kādi ir darba apstākļi + atbildība.
Cik man bija zināms, ka tieši t/c ALFA bija vistizlākie pavāri, kuri diemžēl nesaprata valsts valodu.