www.sudzibas.lv Kebabs Fix Slikts ēdiens

Kebabs FIX - Slikts ēdiens

Šodien ap pus deviņiem no rīta sagribējās kaut ko uzēst un izdomāju ieiet Kebab fix Dominā. Sāksim ar to ka tā pardevēja ir galīgi kurla un nedzird vispar ko es pasūtu, jo pasūtīju lielo vistas kebabu un kolu bet man vina atnesa lielopa un fantu. Labi to varbut varetu pieciest ja mercīte negaršotu pēc vecas majonezes, joks taja ka paņēmu krējuma diļļu. Kebabs auksts un ciets kā akmens. No gaļas vispār ne miņas un pat tā kura tur bija iekšā smirdēja pēc puvuma. Pec tā kad aizgāju viņai par to aizrādīt un prasīt naudi atpakaļ viņa atbildēja ka ar labdarību nenodarbojas un naudu atpakaļ nedos. Ja gribu atpakaļ naudu lai aizeju uz tuneli padiedelēt. Nekad mūžā nejiešu uz nevienu viņu uzņēmuma bodi un vel uzsūtišu visas iespējamās iestādes.

03.02.2019

Atbilde no AndrisCipans Pārstāvja atbilde 06.02.2019

Labdien, Cienījamais klient!

Saņēmām Jūsu sūdzību portālā Sudzibas.lv, par situāciju Kebabs Fix, T/C Domina.

Lūdzam, Jūs sazināties ar atbildīgo personu, lai varam sīkāk izskatīt Jūsu sūdzību, sazinoties e-pastā [email protected] , vai zvanot uz mobilo tālruni +371 26451448.

Ar cieņu, Kebabs Fix administrācija

P Patriots199945 03.02.2019
Pretīgi

Drausmas, pasūtīju kartupeļus ar krējuma mērci bet saņēmu mērces vietā vecu majonezi un no dillēm tur nebija ne miņas. Laikam tas las taisīja to mērci nezin ka jābūt krējuma diļļu mercei nevis vecas majonezes un diļļu drupaču. Vienkārši pretīga. Dominas kebab fix.

S Sudzibas.lv Admin 03.02.2019

donna b 03.02.2019

Paga, tad bija gala ieksaa vai ne? Nu kads krejums ar dillem (dilles tagad maksa 7 eur par kg) var but kebabnicaa? Patriotam jaatbalsta savas zemes virtuve, vai ne? Aizej uz Daily vai Lido, Kebab fix ir vispar sliktakais no kebabiem kas var but!