www.sudzibas.lv Kebabs Fix Slikta apkalpošana

Kebabs FIX - Slikta apkalpošana

Alfas Kebaba regulari NEVAR norekinaties ar karti, to uzzinat var tikai tad, kad esi pasutijis edienu un velies samaksat ar karti! NEKAD nav uzlikt bridinajums. Ta nu tas, kam nav skaidras naudas tiek sutits uz bankomatu un parejie cilveki, kas ir rinda vnk stav un gaida, kamer prieksa stavosais atgriezisies! [slēpt]@ vai tiesam ir tik gruti uzlikt bridinajauma plaksniti, ka nevar norekinaties ar karti??

Salati, ko liek kebaba, VIENMER ir rugteni!

Un vel - sobrid kamer ir akcija LOTI BIEZI pardevejas neinforme par akciju, kura jasakraj zimodzini un ceki, ja summa parsniedz 4LVL, pasas kraj sev pie letes klientiem neatdotos cekus un kamer pie kases nav klientu stance tik auga sev gramatinas!

O

MacBeton 31.10.2008

Tas ir pilniigu degjeneraatu kantoris pashaas saknees. Kaadreiz, kad tie muulaapi mekleeja tehnisko darbinieku (IT un tamliidziig) es pieteicos. Man neatnaaca nekaadas atbildes, lai gan es tam darbam atbilstu un esmu pat paarkvalificeets prieksh taadaam lietaam.Varu saliigt ka pienjeema kaukaadu nedapistu aborta atlieku un tas suuds nejeedz neko no IT un komunikaacijaam.

T toony 06.12.2008

"Salati, ko liek kebaba, VIENMER ir rugteni!" - un tu vienmēr tik un tā viņus ņem? Kur prāts?
Andron Mc - neizskatās, ka tu būtu kaut 9 klases pabeidzis...tava runas maniere un pārgudrie spriedelējumi norāda uz tavu "kvalifikāciju".

B Bijušais klients 10.12.2008

Saprottu, ka ir dusmas ka neiet kartes, bet darbinieki kas stāv tajā brīdī aiz letes nav vainīgi pie tā.. tā kā lūdzu domājiet ko rakstiet.. attieksme no cilvēku puses citreiz ir neizturama.. esiet taču vinreiz pieauguši! tas nav jālasa darbiniekiem, bet darba devējiem!

L Līga 10.12.2008

jā par tām kartēm nav ko vainot darbinieces, man ar darbā biezi neiet kartes, pilnīgas dusmas rauj, ka cilvēkiem tas sagādā neērtības, bet pie tā jau vainīga banka, kura uzstādā šos terminālus un nespēj nodrošināt pietiekošu kvalitāti!

M migeliic 31.01.2011

nu bet ja jau neiet kartes tad kapeec nevar uzlikt to ebanuto ziimii?????