Kebabs FIX - Kauns

Cienītie restorānu un kafeinīcu apmeklētāji, ja pie šīs krīzes valstī vel vēlaties aiziet un paēst Kebabus tad noteikti neieteiktu doties uz Dominu, izskatās kad Tur darbinieki nezin kas ir laipna apkalpošana un pieklājīga attieksme, tas ka cilvēks skaitas galvenā persona tam nevajadzētu uzvesties tik nepieklājīgi pret klientiem...kur nu pret saviem kolēģiem...Fui pretīgi .

K

L Lolita 17.01.2009

jaa piekriitu sawaakushi tiinjus - mezsmadzenes(us)

M Marina 17.03.2009

Kristaps ko tu muldi? es edu tur gandriz katru dienu (jo stradaju dominaa) un viss bija kartiba

L liene 17.03.2009

Arī es esmu novērojusi paviršo attieksmi Dominas Kebabā.

M Marina 21.03.2009

es arii stradaju Domina un mani vienmer apkalpo pieklaigi ! bet gan es paveroju to, ka atnak klienti un nedomajot par to ka tur strada ari cilveki uzbrauc uz darbiniekiem, es jau nerunaju par pieklaibu, kad jus pasutat edienus ! tas pats ir kad atnak pie mums veikala ! Cilveki, Mes esi tadi pasi ka jus, neaizmirstiet to, Ludzu !

S serdzo 18.11.2009

Nu vaaks, biju vakar alfaa kebabs fix- lielaaku ssmuci nebiju redzeejis, darbinieki staav un runnaajas savaa starpaa kautgan mees rinddaa staaveejaam 4 cilveeki un muus laikam apkalpot negribeeja neviens, jo gaidiijaam kaadu laiku kameer pie mums pienaaks.Nu ka beidzot snneemaam eedienu tad atkal bij auksts eediens un neteiksu ka garssigs biju eedis daudz labaaku .Sanitaaraas normmas ssinii kebabaa tajaa diena bij zem nulles, tads netiirs, vel viens tur skraida ar bleka gabliem nokaries un kaads veel fonna auro uz kautkaa nu nebi labi, attcerejos ka liidzigi bij kaa seno laiku eedniicaas.

A Andreijs 20.11.2009

Nu skatos alfa kebabs topa, es ari biju kebaba un man nepatika, pirmais kas iekrita acis ta bij netira un nejauka atmosfera, pat apetiti nosit, viss tads netirs liekas, darbinieki tadi neapmierinati vai tiko piecelusies no miega, nekada ipasi atra apkalposana ari nebij kas raksturotu Fix, Ediens nu ta cola bij loti laba, bet kebab komplekta sastavdalas gan nediesko, un balta mercite bij garsiga.
Ta ka darbinieki, daudz ko stradat, iespaids no malas visi kautko dara tikai pasi nezin ko dara.
Pats biezi neapmekleju jusu iestades, jo nesdzivoju riga, bet kad esu riga tad gan meiginu iebraukt kada no kebabiem, pedeja neskaitot so gadijumu biju ari domina, tas varetu but kadus 4men atpakal, nu ziniet draugi, ar so reizi nemaz salidzinat nevar, vis oki doki bij, darbinieces smaida, apkalpo ideali, tirs un jauks, patikami ienakt .

E Eduards 20.11.2009

Ko jūs tur cepieties? Rīgā vispār nav garšīgs kebabs pieejams! Aizbrauciet uz Vāciju un apskataties, kas ir īsts kebabs! Tur ir pirmkārt DAUDZ gaļas, un diezgan daudz svaigu dārzeņu. Pie mums ir nebeidzams skaits dārzeņu, un 3 gabaliņi gaļas! Reiz aizgāju uz šo iestādi. Neiešu tur nekad vairs!

D devo4ka 20.11.2009

...kaa tad, es braukaaju biezhi uz dienvidu zemeem ar savu personiigo lidaparaaatu un tikai taappec, lai piestumtu kungji ar gardajiem kebabiem, mmmmmm, baigi gardie...Taapeec jau esmu tik liela big mammele, taa kaa uzmanaaas no maniim, vaargulji!