www.sudzibas.lv Kebabs Fix Apmāna cilvēkus

Kebabs FIX - Apmāna cilvēkus

Taatad saaksu ar to ka kebabs fix ir firma kura apmana cilveekus!

1. Ja nokrit galja uz zemes taa tiek pacelta un ielikta atpakalj kebabaas - tas luuk muusdienaas esot sabitaari ejot piipeet reti kad mazgaa rokas!

2. Atgadijums livu akvaparkaa tad klausieties tauta kebabam fix pilniibaa nepadomaaja par to ka var iet bojaa cilveeks un ar vienaldziibu iedeva aproci ar kuru nepilgadiigais jaunietis vareeja iegaadaaties koktelus - luuk arii secinaajums vinjiem ir vienalga un ja vien vel policija zinaatu cik daudz tur bija nepilngadiigo kas dzera tad kebabs fix vienkaarsi izputeetu!!!

3. Neejiet tur straadaat jo tur apcakarees juus un juus to sapratiisiet tikai beigaas -- Saku no pieredzes es nevaru izciiniit savu slimiibas lapas naudu --- un ja vel nodoklu inspekcija zinaatu peec kaadas sistemas vinji iisteniibaa maaksaa tad arii vinji kebabu fix izputinaatu!!!

4. Es jums silti iesaku neejiet uz kebabs fix !!! Ja vien juus negribaat dabuut kaadu dizanteriju vai arii nomirt!!!

5. Piektais paliek jums spriezat pasi!!!

K

G guntars 19.01.2007

Klau Kristap pirmkart par tevi pasu varetu daudz ko pateikt, ja man ari ir sadas tadaspretenzijas pret kebabu, bet tapec jau nevajag izdomat mukjibas un melot, nu vienigi, ja kad pats stradaji ta dariji, tad jau pilnigi saprotams tavs teksts, bet pec manam domamm tu esi nekompetents, neizglitots, ar nefunkcionejosu domasanu

L Liga 19.01.2007

Pilnīgas muļķības, es arī esmu strādājusi kebabā un tur nekas tāds nenotiek!

S sviests 19.01.2007

Pilniigas muļķibas ja tevi atlaiz no darba jo tu muuzhiigi naac pohains utt, tad paskaties uz sevi nevis saac nolikt citus... Piekriitu Guntaram par tavu intelekta liimeni. Kauneejies buutu.

K Kristaps 17.04.2007

Nu luuk juus arii redzat Kebabs Fix atieksmi, no manis raxtiitaa tur, nau ne kripatinjas melu! Un taa kaa juus vadiiba, seit var nemekleet ataisnojumus, es neesmu vieniigais cilveeks kuram ir pretenzijas, pret Kebabs Fix ! Ja juus nepamanijaat, tad es neesmu vieniigais kas seit kautko raksta ! Cik nozeelojami juus izturaties, juus pashi sevi pazemojat!

Z Zanda 22.01.2008

Eh. Kristap, Kristap, nu tak atzīsti, tev kā mazam bērnam joprojām kož pakaļā tas, ka tev palūdz aiziet, jo tev sagribējas uz darbu šad tad nenākt, vai vnk aiziet kad gribās, vai ko parunāt apkārt..

J juris 26.01.2008

Karoche kristap tu tak pats esi lohs pedejais tapec ka tevi atlaida tu te tagad dirs vo taa ir mauciiba vaig nakt laikaa uz darbu un vispar ierasties darbaaa ta viss butu ok ta nebutu te tagad janoliek kebabs un vajag arii normali stradat

. ...... 28.06.2008

Vispirms iemācie rakstīt un tad noliec firmu!!!
Kas ir, atlaida no darba jo pārāk daudz sazagies gaļu ko pacēli no zemes un godīgi iebāzi kabatā nevis atpakaļ kebabā?:D :D :D :D

A Andris 17.12.2008

kebabaa ir kameras, kas kontrolee darbinieku uzvediibu, taa ka taadas lietas nav iespeejamas.es tur strādaju un tas viss ir lielas mulkibas.melis.

: :D 18.01.2009

Isteniibaa mani paarsteidz tas, ka cilveeks kurs straadaajis Kebabaa nezina taadu svariigu lietu - maiziite, kuraa liek galu ir pita.. Gala rezultaats tiek saukts par kebabu! Esmu pati tur straadaajusi. Jaa, bija gruuti un attieksme diez ko nepatika. Bet isteniibaa Kebabs fix biezi vien bija kjilnieka lomaa, jo mazgadiigie izdomaa iepriekseejajaa vakaraa pielieties un naakosajaa riitaa nevar atvilkties uz darbu. Saadi gadiijumi nebija retums.. Iespeejams Kristaps bija viens no viniem :)

A Anna 09.08.2009

muļķības

M MārtiņšLīcis 28.07.2010

Sveicināti. Nevaru ne piekrist, ne noliegt Kristapa rakstītajam, jo nevienu pie rokas neesmu pieķēris, bet kopš šā gada marta diezgan regulāri piestaigāju uz Kebabs Fix Brīvības ielā, pretim Rīgas Modēm. Par apkalpošanu pilnība nesūdzos, kā arī Kebabu kvalitāte ir labā līmenī. Mēs birojā esam 20 kolēģi un visi ik pa reizei ejam uz turieni pamielot savus punčus pusdienās. Nevienam ne reizi nav bijusi kādas veselības problēmas dēļ tā. Arī pats uzņēmums nāca mums pretim un uztaisīja uzņēmuma kopējo klienta karti, lai nebūtu mums katram sava jātaisa. Tāpēc, kristap, nestreb karstu, un samierinies, ar to, ka tu esi zaudētājs šajā spēlē starp uzņēmumu un tevi. Neinteresē nianses kapēc tu tur vairs nestrādā.

Ar cieņu, Mārtiņš Līcis
Sia ''Baltic expert'' Nekustamie Īpašumi
Vecākais konsultants

J juris 30.07.2010

Labdien!
Katram savs :), par brīvības kebabu lidz šim brīdim nēsu neko negaršīgu un nelaipnu apkalpošanu izjutis, bet Dominas kebabā gan trakas lietas notiek, gaļ nav ēdama nezinu kapēc tāda atškirība no citiem kebabiem bet tā ir sakaltusi ka iekost nevar frī kartupeļi auksti un puss sakaltusi gāzēta dzēriena vietā čurūdens 9atvainojos par izteicienu), un personāls ar savu nelaipno izturēšanos un nepiedienīgu uzveššanos ir top 10 desmitniekā pēdiņās labākais pardevējs 2010.

Pegija 29.04.2014

Gaļa netiek ņemta no grīdas. kas nokrīt uz zemes to paņem nosver un noraksta.
tā mēdz rīkoties ČILLI PICA DOMINĀ. esmu strādājusi un redzējusi, vnm kad ēdu čillenē man bija jāpasēž WC, pēdējo reizi pat izvēmos. Lūk tur neieteiktu ēst, bet ne kebabā
Labāk ieteiktu ēst I.Vanagas vadītajos kebabos. Tajos zinu, ka viss ir pēc standarta. Tīrs un kārtīgs.
OLIMPIJA
RĪGA PLAZA