Kebabs FIX - Apkalpošana

T/c Olimpija 20:05 11.09.17 mani apkalpoja ļoti nelaipna sieviete, es sasveicinājos, viņa pat nepaskatījas acīs, nesasvicinājas, negribēja skaidrot, kas ir "kebaba komplekts". Tikai pēc otras lūgšanas viņa man atbildēja ar vienu vārdu. Kebabā es esmu pirmo reizi un vairs nekad neatnākšu. Pateikšu to visiem saviem draugiem.
Es saprotu, ka visiem cilvēkiem ir savas problēmas, bet nu nevajag ņemt agresīvus, nelaipnas, vienaldzīgus darbiniekus.

Работяга 11.09.2017

Aizeji nepaedot, vai tomer noperci aizdomigu edienu?

Den91 11.09.2017

"Pateikšu to visiem saviem draugiem."
Tu ka abižota 16 gadiga meitene uzvedies

Dainis 12.09.2017

Ja nemaldos viņiem uz sienas ēdienkartē ir aprakstīts, kas ietilps katrā komplektā, es arī dīvaini skatītos, ja cilvēks lasīt neprastu.

S Svētais Gars 12.09.2017

Pamēģini pastrādāt tādā vietā un smaidīt visu dienu. Gribi lai apkalpo kā restorānā? - ej uz restorānu. "Pateikšu visiem saviem draugiem" - Noteikti uzņēmums nejutīs nekādu finansiālu atšķirību, ja uz to neaizies pāris tavi iedomu draugi.

Rrrunčuks 12.09.2017

Ko var sūdzēties par tādiem sīkumiem! Cilvēki mūsu valsī tiešām paliek ?! Kaut kas nepatīk?! - ĒD MĀJĀS!

д Джонни 15.09.2017

Есть такие клиенты, на которых вообще смотреть не хочется, не то что им в глаза смотреть. Возможно, тётенька именно из таких. А в Кебаб Фикс весь персонал упаханный, заказов много, им просто некогда за каждым прихоти исполнять. Это всё-таки быстро-жор, фаст-фуд, обслуживание соответственное - быстро и по теме. Мы кушали в Кебаб Фикс в Рига Плаза, всё было быстро, вкусно, красиво, и недорого. Не задавали лишних вопросов, и не получили лишних ответов.

B babah 18.03.2018

VISI KAUT KO GUDRI RAUD,BET NEVIENAM NEINTERESĒ,KA ŠĪ SIEVIETE BIJA STĀVOKLĪ.CERU ,KA AIZRIJIES AR TO KEBABU !