Kebabs FIX - apkalposana

Sveiki.
Ziniet cienītie kas lasa šos saitus nezina kas notiek latvijā un kebabā, tad nu tā. Sanitāro normu, nerunājot par dienu kvalitāti vispār nau
Nesen ēdu kebabā ēdiens teikšu atklāti pēdējais mēsls, ēdu gaļu ar frī kartupeļiem auksti, kā vienmēr svaigi spiestas sulas nau 3 reizes pēc kārtas esu ēdusi un sula vēl joprojām nav, vai nu vienkārši slinkums izspiest, bet tas būtu diezgan muļķīgi .ēdienkartē itkā ir.
Mērce pie girosa ari likās apskābusi takā apmierināta es noteikti nebiju un gaju jautāt meitenēm varbūt var kautko labot, bet to diemzel es tagat nožēloju, jo reti neapmierinātā balsī man meitene vārdā Signe atbildēja, ka visam tā jābūt un jāgaršo.
Bezmazvai kas es stulba esu ka nāku un kautko prasu, es tad neko neteigdama aizgāju prom un zvanīju uz talruni lai pastastītu, bet priekšā atkal man tikpat neapmierinātā balsī pacēla klausuli puisis ks stādīja priekšā kebs Fix, Bet kā izstāstīju par savu problēmu tā puisis neko neatbildēdam nometa man klausuli .Tad ja negribat runāt netērējat citu laiku un neuzradat nekur savus kontaktālruņus .
Nu vārdu sakot šito garo penteri ko esu sarakstijusi, kebabā strādā kautkādi luņi kuri neciena nevienu klientu, nu vismaz tā izskatās .

I Ingars 06.02.2010

Nu jaaaa, varu piekrist tikai Anitai taja iestade viss iet uz grunti, tagat vainigos jau neatradis kas pie ta TADA BEZPRIDZELA vainigs valsts, darbinieki, vadiba, vai klienti, bet vel kadu pus gadu atpakal likas viss plaukst un zel un patikami bij ienakt pie skaistam meitenem (it seviski blondinem :)un iegadaties garsigu edienu, jauka atmosfera.
Nu neko gaidisim varbut bus labak, bet cerams ka ne vel sliktak.Jo kebabi man patiesi garo loti.

K Keita 06.02.2010

Riiga Plaza kebabbaa man neasa kebaba ietaa iedeva asu, sodien Alfaa-jaunlopa galas vietaa, vistas kebabu...Totaala neuzmaniiba un aizmaarsiiba!

S Sandziks 09.02.2010

Ir nu gan sakritība, man arī Alfa iesēmrēja kebabu bet vielā vietā vidējo un arī ar nepareizām mercēm pasūtīju tikai ar balto mērci bet iedeva tikai ar sarkano, bet par laimi ātri atčohnīju un gaju mainīt un brīnum ka apmainīja, bet protasm sejas izteiksme jau nebij no tām laipnākām .

I Ināraskaimiņš 09.02.2010

Es it kā arī tajā KFix ēdu, bet ēdu tikai vienu- mix girosu ar Frī un 1 x čillī mērcīte.
Vienīgais, tie sīkie meitēni vienmēr 2 x mērcītes ierēķināja (+19 santīmi), tad es pie kases vienmēr teicu, lai nosmeļ vinu nost, ka nemaksāšu un viss bija atrisināts.
tagad viņi pat cenas nolaiduši.
Man liekas, ka it kā normāli- vienmērīga kvalitāte, tāpat kā Mcdonalds.

S Sandis 29.07.2010

Lai nav gari jāraksat teikšu ka domina kebabs ir galigais mēsls, ēdu pāris dienas atpakaļ un murgs viss saus gaļas nav iekšā kautkādi citi salāti, par cik bieži ēdu kebabos tad nu dominā vairs neiegriezīsos kebabā, , , , , un uz vietas neiesaku ēst lai nenobojatu apetīti pavisam, netīrs smird un par darbiniekiem jaunu vispār nav ko teikt kur tādi vēl var strādāt, bet laikam īpasniekiem ir vienalga jo šī bode pagrimusi jau kādu 1, 5 gadu atpakaļ .Atceros agrak skaistas meitenes smaidīgas vienmer atsaucīgas viss tīr un kartīgs un j arī bij kad size tad maceja to pienācīgi atrisinā .NU NEKO NEVAR NOVELET, TADA IESTADE KA TAGAT VIENKRSI JAVER CIET UN VISS.