K.Baņķis astroskola.lv - Maldināšana

Vēlos padalīties pieredzē, iegādājoties K. Baņķa astroskola.lv apmācības kursus. Viena liela vilšanās. Reklāma mājaslapā pasniegta kā - «unikāla mācību metodika, zemākā studiju maksa utt». Nu gluži viss aprakstīts tā, lai pievilinātu pirkt mācību kursus. Uz to arī uzķēros. Un, kad nauda pārskaitīta un saņemta pieeja materiāliem, tad ir par vēlu sev uzdot jautājumu - par ko es samaksāju? Tas noteikti nav tas, par ko būtu vērts maksāt. Un, ja mēs padomājam dziļāk, - ja tā apmācības metode ir tik unikāla, tad kā nākas, ka tas tiek reklamēts kā - zemākā studiju maksa. Unikālas lietas taču maksā dārgi. Tad nu atbilde ir acīmredzama - reklāma, viena liela reklāma. Būs aitas, būs cērpēji. Mīļie, domājiet, kam un par ko jūs pārskaitiet savu naudu.

MURAKAMI 28.12.2021

Kādam ir jābūt, lai tīcētu astroloģijai, horoskopiem un tml?
Sen pierādīts, kā tādam lietam tic tikai vientuļas sievietes, kurām nav ģimenes un nav ar ko citu nodarboties.

G Gulbenietis 28.12.2021

Kur Jūs rodaties, astro ģīmji?

G gulbe1232 28.12.2021

Kristaps Baņķis tad jau labs biznesmenis. Visu labi pārdomājis.

E Eugeny12345 18.08.2023

Visas skolas neatkarīgi no profesijas ir identiskas. Un tur nav pie vainas astrologi vai kas cits ,bet cilvēki vispār. Jo galvenais radīt konkurenci viens otram ,kā tikai pie naudas tikt. Tā kā klientu nav daudz ,tad vismaz ar skolām viņus savervēt var ātrāk. Tas nekas ,ja nak un iet. To pašu teiktu par psihologiem . Cilvēki tic un gatavi atdot lielas naudas gadiem un rezultātā viena astroloģijas konsultācija var pateikt to ,ko no tām psiholoģijas konsultācijām kopā. Tas viss arī ir bizness. Paskatāmies kur gribam , visas skolalas pārdod tikai papīru . Reāli dzīvē no tā ir maza jēga.