www.sudzibas.lv kāzu salons Santa Kr. Barona iela briesmīga attieksme pret klientu

kāzu salons Santa Kr. Barona iela - briesmīga attieksme pret klientu

Ja vēlaties sabojāt īpašo laiku, kāds ir gatavošanās kāzām, tad droši ejiet uz salonu Santa Kr. Barona ielā. Pārdevēja Jums liks sajusties noželojami un burtiski darīs visu ar "sakostiem zobiem", lai tikai ātrāk no Jums atbrīvotos.

D Dace 13.02.2010

Varu ieteikt kāzu salonu "Santa" Tallinas ielā 34. Es precējos 2008.gadā un tieši šajā salonā atradu visu sev nepieciešamo: kāzu kleitu, kurpes utt. Attieksme un gaisotne bija ļoti patīkama, labāk nevar vēlēties!. Tā ka visur nav vienādi. Vēlu veiksmi meklējumos!

S Signe 28.07.2010

Pilnīgi piekrītu! Biju uz šo salonu aizvakar un attieksme no pārdevējas puses bija briesmīga! Tā vien likās, ka nevar sagaidīt, kad beidzot es iešu prom. Visu darīja ar sakostiem zobiem un lika sajusties vnk nožēlojami, kā jau te tika rakstīts... Jocīgi, ka tāda attieksme pret klientiem. Tik daudz smuku kleitu... bet pārdevēja vnk "unikāls atradums".

S Signe 28.07.2010

Aizmirsu pierakstīt, ka tas bija kāzu salons Santa Kr. Barona ielā.

M mir 30.07.2010

Дай бог вам всем процветания!! Пусть все свадебные солоны процветают!

A Agnese Pucinska 22.02.2017

Arì es biju kleitas meklèjumos braucot garàm śim salonam skatlogà ieraudzìju skaistu kleitu nolèmu iegriezties..jo vèlejos kleitu uzmèrìt bet biju pàrsteikata ka pardevejas bij nepieklajigas un pateica ka no skatloga nedosot merit..neskatoties uz to ka kleita maksaja 800euro un ja man patiktu butu nopirkusi..bet izkatas ka pardevejas dara visu lai salons nenopelnitu.