Kažmekas Nerijus - Auto zagļi

Var nomāt auto arī uz transporta pārvadātājumu firmu SIA TRANS EXPRESS, reģ.nr.40103419902, Baltā iela 3/9, Rīga, LV 1055. Nekādā gadījumā neiznomājiet šim cilvēkam vai firmai auto un nekavējoties painformējiet tos, kas šeit sūdzības jau ievietojuši, lai varētu ziņot policijai, un sadarbojoties notvert. Mana kontaktinformācija Aigars 26428888, [slēpt]@inbox.lv. Jau ir ierosinātas divas krimināllietas par auto zādzībām un bijis viens zādzības mēģinājums. Vispirms par nomu zvana krievu tautības vīrietis, uz ofisu nāk šis leitis un kārto visas lietas kas ir vienīgais firmas īpašnieks. Izskatās, ka ir OK, jo iesniedz visus doc kā nākas, arī reģistros eksistē, bet reāli PVN maksātāja statuss LV jau atņemts un gada pārskats par 2013.gadu nav iesniegts. Saka, ka brauks pa LV-iemesls "pa darīšanām", bet varbūt arī uz Lietuvu. Mašīnai atvienots GPS un pievienots pie akumulatora atstāts Lietuvā ceļmalā.

N Netcar 18.07.2014

Šis cilvēks nozaga auto arī mums, lūdzu sazināties ar mani tos, kuriem viņš ir nozadzis mašīnas, lai varam prasīt policijai apvienot lietas un viņi nopietni ķeras tam klāt. Mani kontakti - Ģirts 29159284
15.07.14 viņam bija ieslēgts telefons, bet pēc tam atkal izslēgts.
18.07.14 telefons izslēgts bet atrodas Latvijā, tātad rūpala tiek turpināta. Ja viņš ierodas pie Jums nomāt auto lūdzu nekavējoties aizturiet un sazinieties ar policiju.