Kaziņas Bonijas siers - Slikts serviss

Pēdējās jūlija brīvdienas ar ģimeni apmeklējām kazu sieru ražotni "Kaziņas Bonijas siers". Pasākums tika apmeklēts kopā ar 5 mēnešus vecu ganu suni, kurš uzvedās mierīgi un adekvāti savam vecumam. Saimnieces prasība neiet aplokā tika ievērota.Pēc min 15, kaut kāds vīrietis (spriežot pēc runas ārzemnieks) agresīvā toni lika manu suni ievietot automašīnā., pēc kā es neiebilstot devos tālāk no kazām. Visu laiku atrados stāvlaukumā, bet šis atklāti agresīvais vīrietis atkārtoti uzbļāva angļu/zviedru valodā ka viņam esot bīstami sargu suņi un tie varot saplosīt gan manu suni gan cilvēkus ! Uz ko diemžēl biju spiest reaģēt un sēsties automašīnā, jo gan šis vīrietis gan pie ķēdes minētie suņi acīmredzot varēja nodarīt pāri apmeklētājiem.
Neiesaku apmeklēt šo vietu, jo garastāvoklis tika sabojāts vairākiem cilvēkiem uzreiz un iespējams šeit ir bīstami dēļ neadekvātā vīrieša un sapratu ka par drošību saimnieki nav parūpējušies.