Katarus SIA - Krāpnieki

Tika sarunāts pa 20euro m2 apdares
darbuss ar norunu kā visas sienas būs led lentu apgaismojums un jābūt ideāli q1 q2 standarta
kā arī šī kompānija taisīja apmetumu
kād tiek informēts par defektiem ļoti neadekvāti uzvedas cenšas regipsniekus vainot un pectam kad izsauc uz objektu lai parādītu defektus uzreiz pasūdzēties
itka pēkšņi nau viņam laikā bet kad vajadzēja naudu uzreiz bija klāt.
Un cenšas stāsti ka apdares darbus pieņem stāvot no sienas 2m attālumā.

A Apzagtais stradnieks 08.09.2023

Kā redzams pēc bildes darbs ir izdarīts kvalitatīvi, bet kāds nejēga cenšas pieņemt darbus no kuriem viņš saprot tikai vārdu LED. Arī jāpiemin, kā šis "LED apgaismojuma meistars " ir parādā 5K un tad jau uzreiz sacera par "LED" un tagad staigā nakts laikā un meklē pareizo rakursu.

S SiaQB 11.09.2023

Ja tu saki ka ka es tev kautko esu parāda
Varbūt vēl pievienot izmaksu apreikinu mūsu
Un samaksu grafiku
Tad galā rezultātā sapratīsi ka jus esat tīrīte mācītāji
Jo jebkurš apgaismojums parāda visus defektus
Un jūsu uzņēmums bija informēts par to ka liet led lentu apgaismojums
Varat censties taisnoties ka vēlaties ja 10 reizes nevarat izlabot vienu defektu
Visu laiku meklējat kautko vainīgu

S SiaQB 11.09.2023

Un jakas jums bij samaksāts 11900+3900=15800
Kopējā suma 863m2x20euro =17260 -15800=atlikums 1460
Jakas visas samaksas ir dubletas un zināmas
Nevajaga nomelnot cilvēkus kuri godprātīgi rīkojas
Ja jūsu tāda netīra komercprakses ir tad
Ar šādu kompāniju vispār nejadzetu strādāt
Kuru vēl šāda kompānijas vadītājs var būt kas pat neseko savu darbinieku kvalitātei līdzi
Pat vienu reizi bija objekta un pārējās reizes sūta savu darbinieku pakaļ naudai