www.sudzibas.lv Kastrānes iela 1-2k renovētā māja Par šo renovēto māju un kukaiņiem

Kastrānes iela 1-2k renovētā māja - Par šo renovēto māju un kukaiņiem

Ja esi ieinteresēts īrēt vai pirkt dzīvokli, vēl jo vairāk otrajā stāvā, šī sūdzības tev būs interesanta.

Dzīvē var atgadīties daudzkas un tāpat arī viesnīcas tipa dzīvokļos bieži mainoties īrniekiem arī var ienesties visādas drazas līdzi. Telpas izskatās ļoti solīdas, (kāpņutelpa, dzīvokļi) un viss pārējai, taču ja kādreiz kāda problēma, tad Kastrānes namu pārvalde vispār nepilda savus pienākumus.

Problēma ir tāda ka otrajā stāvā mitinās kukaiņi, ar to mēs saprotam, ka tie ir prusaki, taču tas nav pilns komplekts, ir arī blaktis. Iepriekš noķerot domājām no kurienes viņas varētu nākt, tad tika saprasts, ka tās ir koridorā gan ventilācijas šahtās, kas gala rezultātā var būt dušās, virtuvē, un pat pie radiatoriem, caur kautkādām mistiskām spraugām. Mūsu īretais dzīvoklis tika pilnībā izindēts un netika atrasts neviens tarakāns, un domāja ka esam pamuļķi. Taču prusaki ir pavisam citās vietās, par ko jau tika minēts mēnesi iepriekš. Šī nav vienkārša problēma dzīvoklī, bet jau nopietna problēma visā otrajā stāvā un visā infrastruktūrā. Kā kādam ir indēšana tā pie tevis jau atskrien kukaiņi.

Es saprotu problēma ir problēma un tā būtu jārisina, lai visi būtu apmierināti. Taču par tām saucamajām indēšanām maksā dzīvokļa īpašnieks no sava maka. Un parēķiniet cik tas varētu būt dārgi dzenāt prusakus no vienas malas uz otru malu neskaitāmas reizes pilnīgi nenopietni un izšķiesta nauda. Problēma nav atrisināma dzīvokļa ietvaros, ja nelabvēļi nāk pie tevis paši un viņiem ir štābiņš ventilācijā.
Zvanot Kastrānes namu pārvaldei viņi izliekas par pamuļķiem tā kā šī problēma nebūtu nekas, un lai es pats risinu savas problēmas. Atgādīnu šajā mājā ir papildus jāmaksā par visu labiekārtotīpu un tā saucamo tīrību un kvalitāti. Pirmais iespaids uzejot uz Kastrānes namu pārvaldi piekto stāvu ir dārga tehnika un diezgan slikta atsaucība.

Diezgan svarīgi ir visus pabrīdināt, jo es(mēs) darījuIdarījām) visu lai tie nebūtu dzīvokļa robežās un principā nebija, neskaitot to ka ir visur citur. Gala rezultātā nekavējoties mainījām dzīvokli, jo gribam dzīvot normāli un apciemot savas ģimenes bez bažām, un līguma punkts par 30 dienu iepriekš paziņošanu arī bija diezgan smieklīgs(paziņojām 15 dienas iepriekš), tāpēc atgrieza mazāk naudas atpakaļ no nākamā mēneša īres naudas un gala rezultātā saimnieks meklē citur īrnieku - PIE NEATRISINĀTAS PROBLĒMAS.

Kopumā Kastrānes namu pārvalde nemāk risināt problēmas un uzdzīvojas uz jums, tā tā nauda tiek tralināta ārā.

Sūdzības īpašnieks tagad ļoti novērtē, ko nozīmē normāli gulēt, nebūt CSI aģentam gaitenī un neskatās uz griestiem vai citām spraugām.

E Elsa Neri 23.10.2017

Hmm... Dzīvoju pagrabstāvā jau vairāk kā gadu, manā stāvā šīs problēmas nav. Reizi pusgadā tik kādu vienu kodi varbūt atrodu kaut kur, bet nu tas nav biežāk kā sastapt dzīvoklī mušu.
Kolēģe dzīvo pirmajā stāvā, arī it kā neesmu dzirdējusi, ka būtu tādas problēmas. Bet nu, ja reiz cilvēks saka, ka otrajā stāvā šis jautājums ir sasāpējis, neapstrīdēšu. Jāmēģina tad meklē dzīvokli pagrabstāvā vai 4./5. stāvā, patālāk no tā otrā...
Ar izīrētāju man problēmu nav bijis, vienu reizi tik izļodzījās durtiņas skapītim, aši jau nākamajā dienā atsūtīja meistaru, ļoti patīkams kungs visu veikli un droši salaboja.
Būtībā mana pieredze ar Kastrānes 1/2 māju un pārvaldnieku ir kopumā laba.

T Tulpe1 27.04.2018

Pats dzīvoju otrajā stāvā, bija blaktis, izindēju, neesmu redzējis pagaidām.

S Saule321 30.08.2018

Arī dzīvoju šajā ēkā - tā nu tas ir, ja pārdeg lampiņa vai ieviešās nelūgti "mājdzīvnieki", tad, protams, ar to ir jātiek galā pašam, tāpat kā ar uzkopšanu un visu pārējo - tas ir uz katra paša ziņu, tas ir ok. Bet par koplietošanas telpām - protams, tas jau ir namu apsaimniekotāja ziņā, vienīgi par ko gan nepatīkami brīži ir bijuši, ja dzīvo zemākā stāvā, tad - gar logiem jebkurā diennakts stundā var garām staigalēt dažnedažādi (protmas, pret sētnieku un citiem, kam tur ir jādara savas lietas - nav iebildumu) ļaudis, vienu vakar - kāds bezpajumtnieks pienāk klāt, un logs ir nedaudz vaļā, un jautā vai nevar paskatīties TV :D ... es biju šokā :D citu - jau gan jāatzīst nakti, ap 12:00 , logs ir ciet, dienas aizkari aizvilkti, TV ieslēgts - un kāds jaunietis - skatās pa logu iekšā un sāk ņirgāties :D dancot un bļaustīties, to pamanu, piegāju klāt pie loga un aizvilku tiem priekšā nakts aizkarus pilnībā (jo tie bija līdz pusei aizvilkti). Bet tas nu ir fakts, patīkami, ka priekšā ir tūjas un zaļā zona aiz tām, kas ļauj justies mazliet pasargātākam no garāmgājēju skatieniem un ziņkāres, bet tie, kas izdomā aizlīst aiz šīm tūjām un dzīvoties zaļajā zonā - tad ir ļoti nepatīkami gan, kad tevi kāds nobiedē, ņirgājas vai grib līst iekšā :D un iet aiz tām nokārtot savas dabiskās vajadzibas, kas arī ir manīts :D. Jautāju, vai ir iespējams, ka tiek novilkts žogs pirms tūjām vai aiz tām, lai nav tik viegli tikt klāt pie logiem, tad esot jāsakaņo ar vairāk nekā 200 dzīvokļu īpašniekiem, nu redz, ja man būtu itk daudz laika... vēl domāju... Mīļie mājas iedzīvotāji, vai jūs piekristu?

A Aigarins 22.12.2018

Savulaik 2015 gada nopirku saja maja domajamas dalas,un telpas lietosanas tiesibas.Par apsaimniekotaju nevaretu but nekadu sudzibu..telpas vienmer sakoptas tiras,ari apkartne sakopta.Cik esmu versies pie apsaimniekotaja,operativi viss sakartots.Apkartne teicama infrastruktura..veikals aptieka sabiedriskais transports.Neesmu manijis nevienu kukaini no minetajiem,dzivokli jatur tiriba,tad neieviesas.Irnieki biezi mainas,jo saimnieki daudzi nedzivo uz vietas.Par zogu piekristu,par cik pedeja laika tiesam manitas pedas sniega,zalas zonas teritorija aiz tujam.Diemzel ne visiem ir skaidri majas ieksejas kartibas noteikumi,ar kuriem katram ipasniekam ir pienakums iepazistinat irnieku,un katrs individs uzvedas atbilstosi savam kulturas un ieksejas inteligences limenim.