www.sudzibas.lv Kaspars Vanaga Parādnieks un slikts īrnieks

Kaspars Vanaga - Parādnieks un slikts īrnieks

Kaspars vanags dzimis 1998. Gada 18. Maijā
regulāri kavē maksājumus, palika parādā, bieži melo t. S. Savējiem par izlikšanas iemesliem, vilto bankas pārskaitījuma izrakstu, uzrādot, ka ir samaksājis,.. Varu turpināt.. Arī citās iestādēs ir parādnieku sarakstos, iespējams tuvojas tiesu darbi.
Pa 20 mēnešiem dzīvoklis nolaists, ka bail skatīties.. Nekas nav tīrīts, daudz kas sasists vai salauzts, saskrāpētas sienas, parādījušies daudz traipi un pleķi uz sienām, vannas, veļasmašīnas, kas nav atmazgājami.. Te divas kolāžas pirms iedevu atslēgas un kad dabūju atpakaļ un vēl divas.. Es 20 gados nespēju šo dzīvokli tā piemēslot un sabojāt kā šis cilvēks ar draudzeni un bērnu īsā laika posmā - vienā teikumā - necieņa pret citu mantu, nolaidība un nerūpība.
Aizliegumu smēķēt lodžijā neuzskata par pārkāpumu..
Pirms izīrē dzīvokli nofotografējiet visas mantas līdz detaļām un mēģiniet būt klāt, kad izvācas, jo arī mantas pielīp pie rokām.

D