www.sudzibas.lv Kaspars Mednis Krāpšana, naudu ņem avansā, darbus neizdara

Kaspars Mednis - Krāpšana, naudu ņem avansā, darbus neizdara

Posts izveidots tīri, lai citi cilvēki būtu lietas kursā ar kādām problēmām var saskarties ar konkrēto personāžu.

Izvairāties no kaspars mednis. Braukā ar zaļganīgas krāsas audi q7. Šis cilvēks ir krāpnieks. Patstāvīgi prasīja naudu avansā. Sākumā maksāju pēc padarītā. Pēc tam arvien biežāk sāka prasīt avansus attaisnojoties, ka nepieciešama nauda tuva cilvēka operācijai, lai ātros kredītus nodzēstu utt. Bet darbus sāka darīt arvien pasīvāk, slinkāk līdz beigās neizdarīja solīto līdz galam. Tagad vairāku mēnešu garumā solīja atdot naudu, bet tikai pliki solījumi. Katru mēnesi uzvaicājot, kad tad būs kāda solītā nauda šis izdomā jaunas atrunas.
Un fasādes noteikti nedodat šim cilvēkam vilkt, pat, ja apgalvo, ka ir to darījis un viss būs ok. Fasādi uzvilka, noarmēja kā pa viļņiem. Nācās dot citiem meistariem, lai pārvelk.
Pievienoti pāris interesanti foto no "jumiķa" darbiem ko izdevās piefiksēt

nesen redzēju postu, ka vēl kādam līdzīgi ar šo cilvēku gājis.

Katrā ziņā uzmanāties